Dagplanning van

  • Datum 22/06/2020 - 28/06/2020
  • Aantal inschrijvingen 76
  • Week 26
  • Adres Belsebaan 26
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Gompel Tilly - P100
Van Lommel Anja - P100
6/1 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Keyaerts Patricia - P100
Verbist Greet - P50
6/4 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Holtappels Christophe - P100
Mahieu Ylias - P100
6/1 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berghmans Wim - P100
Meynen Tim - P100
7/6 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Jansen Els 1 - P250
Luyten Bonny - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bekkers Kelly - P50
Liesenborgs Ann - P100
7/5 - 4/6 - 10/7
11:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Denier Patricia - P250
Geoffroy Nicole - P100
6/4 - 6/3
12:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Peeters Sarah - P250
Swennen Kathleen - P250
6/2 - 7/5
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Geboers Senne - P250
Peeters Marijn - P250
6/1 - 7/6
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Holtappels Christophe - P100
Vos Jan - P100
6/3 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Leconte Dimitri - P250
Peeters Jelle - P250
7/6 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Horsten Stijn - P250
Somers Bjorn - P250
7/6 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Vocht Laurens - P250
Schils Thibauld - P500
6/1 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Ooms Tommy - P500
Van Den Bossche Pascal - P500
6/2 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Vylder Tibo - P250
Leijssen Rik - P250
7/6 - 6/7 - 10/7
15:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Caeyers Jasper - P250
Schillebeekx Michiel - P250
6/3 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Hulshagen Jan - P750
Quintens Dave - P750
1/6 - 6/0 - 10/6
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Karremans Kurt - P500
Thoeng David - P500
6/1 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Van Rompaey Tim - P750
Verdeyen Tomas - P750
6/2 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Crabbe Bert - P250
De Wilder Gertjan - P500
5/7 - 6/3 - 10/7
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Beek Tom - P500
Van Deun Kristof - P500
7/6 (4) - 6/3
18:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Coene Dominique - P1000
Swennen Joeri - P500
7/5 - 6/2