Dagplanning van

  • Datum 24/08/2020 - 30/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 48 / 48
  • Week 35
  • Adres Oude Steenweg 66
    2280 Grobbendonk
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Sobrie Tim - P100
Van Der Donck Maarten - P100
6/0 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Heuring Ken - P250
Vlaminckx Rudi - P250
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Tendeloo Yves - P250
Verbercht Kurt - P250
7/6 (0) - 6/7 (0) - 10/7
09:45 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Darmont Stefanie - P250
Leus Evelien - P100
6/1 - 6/1
09:45 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Baele Nancy - P100
Huybrechts Ann - P100
6/1 - 6/2
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Geyskens Tom - P100
Janssens Rik - P250
6/4 - 6/4
10:30 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Mc Allister Maria Victoria - P250
Van Oproy Lynn - P250
2/6 - 6/3 - 10/7
10:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Raveyts Michel - P100
Van De Leur Philip - P100
6/2 - 6/3
10:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Denckens Dimitri - P100
Leys Sebastiaan - P250
6/7 - 6/4 - 10/8
11:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Jong Stef - P250
Vanmechelen Michiel - P250
6/0 - 6/3
12:45 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schroyens Sarah - P50
De Moor Bart - P100
6/2 - 6/1
12:45 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beukeleers Inez - P50
De Weerdt Kristof - P100
6/3 - 3/6 - 11/9
13:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Bogaerts Bram - P500
Viña Sten - P500
6/2 - 7/5
13:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750
Winnaar
Ost Peter - P750
Stilten Jan - P500
Moinil Christof - P750
Veys Xander - P750
6/4 - 6/2
14:15 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kerckhofs Kim - P50
Van Bree Olivier - P100
6/2 - 6/0
14:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Bauwens Bram - P750
Sterckx Gert-Jan - P750
6/2 - 6/0
14:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Bervoets Nick - P750
De Busser Gert - P750
6/3 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Ceusters Nicolas - P750
Kevelaerts Bram - P750
1/6 - 7/6 - 10/4
16:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Bruyninckx Jeremy - P500
Van Gestel Roel - P1000
6/2 - 6/3