Dagplanning van

  • Datum 06/07/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 48 / 48
  • Week 28
  • Adres Oude Steenweg 66
    2280 Grobbendonk
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Eijk Wendy - P250
Lannoy Philippe - P250
6/1 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bastiaensen Sven - P100
De Cnodder Filip - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dessaint David - P100
De Weerdt Kristof - P100
6/4 - 6/3
09:45 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Dom Evelyne - P500
Dresen Vick - P500
Jacobs Nele - P250
Van Den Broeck Seppe - P500
6/2 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kaewpina Chatphol - P100
Smits Wout - P100
6/1 - 6/1
09:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cassimon Gino - P100
Vrints Guy - P100
6/3 - 6/3
10:30 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dom Evelyne - P500
Dresen Vick - P500
6/3 - 0/6 - 10/7
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Letange Olivier - P100
Schaffers Arne - P100
7/5 - 6/3
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Janssens Chris - P100
Janssens Stef - P250
7/6 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Sobrie Tim - P100
Van Der Donck Maarten - P100
6/1 - 6/3
13:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Denissen Magalie - P250
Degeling Joeri - P250
6/2 - 6/1
13:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dolfyn Philip - P500
Schellens Cedric - P500
6/2 - 4/6 - 13/11
13:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Franck Yannick - P500
Viña Sten - P500
Van Den Bergh Nico - P250
Van Den Broeck Seppe - P500
6/3 - 6/2
14:15 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Goormans Christel - P250
Van De Putte Luc - P250
6/3 - 7/6
14:15 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bogaerts Bram - P500
Pont Nicolas - P500
Winnaar
Baert Gilles - P500
Kajou Brian - P500
6/2 - 7/5
15:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Eijk Wendy - P250
Lannoy Philippe - P250
6/2 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Goysens Tom - P500
Van Tilborgh Ben - P500
2/6 - 7/6 - 11/9
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Franck Yannick - P500
Viña Sten - P500
Winnaar
Baert Gilles - P500
Kajou Brian - P500
6/3 - 6/2
15:45 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Baert Gilles - P500
Kajou Brian - P500
L'Allemand Chris - P500
Wery Kevin - P500
6/4 - 6/4