Dagplanning van

  • Datum 06/07/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 115
  • Week 28
  • Adres Geralaan 51
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Berillon Celine - P250
Meert Lore - P250
7/6 (3) - 7/6 (2)
11:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Maene Kelly - P250
Wallyn Sofie - P250
Brysse Rebekka - P250
Brysse Vanessa - P250
6/1 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P50 Bryon Ann - P50
Feys Maura - P50
6/1 - 6/0
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P50 Parmentier Birgit - P50
Vanooteghem Isabel - P50
6/1 - 6/4
12:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Lekkerkerker Max - P750
Roose Aaron - P500
Winnaar
Calluy Aaron - P750
Ruys Robin - P750
6/2 - 7/6 (7)
12:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Bauwens Bart - P750
Van Hecke Pieter - P500
6/3 - 7/6 (5)
13:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Van der Heggen Kristof - P750
Vervaeke Pascal - P750
6/3 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Demeyere Christophe - P750
Rodenbach Samuel - P750
6/2 - 6/1
13:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Decock Sven - P750
Henneman Tom - P750
6/4 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Van Belle Geoffrey - P750
Vanderkimpen Stijn - P750
6/3 - 7/6 (5)
14:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bonte Jordy - P100
De Baets Jannes - P100
6/3 - 6/3
14:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Litiere Ole - P250
Soenen Stefaan - P250
6/4 - 6/4
14:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Geerolf Stefaan - P250
Tamsin Joeri - P100
6/4 - 7/5
15:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Hoornaert Steven - P250
Maenhout Rien - P250
6/1 - 6/1
15:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Acke Geert - P250
Rycx Mikaël - P250
Boeraeve Andy - P250
Derycke Bjorn - P100
6/4 - 6/4
15:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Dejonckheere Kurt - P250
De Windt Fabrice - P250
6/4 - 7/5
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 De Smedt Tim - P750
Van Rompaey Tim - P750
5/7 - 7/6 (7) - 10/8