Dagplanning van

  • Datum 27/07/2020 - 02/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 91
  • Week 31
  • Adres Vierwegstraat 194
    8800 Roeselare
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Norman Ilse - P250
Norman Winter - P250
6/2 - 6/2
09:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vandenbrande Nadia - P100
De Lille Peter - P250
6/0 - 6/0
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Blancquaert Alexandra - P50
Delaere Gert-Jan - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Evers Annelies - P50
Houwen Pim - P100
De Pauw Karine - P100
Vanderperre Nick - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Deynse Bob - P500
Welvaert Steven - P500
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Andelhof Ron - P500
Jouret Arnaud - P500
7/6 (4) - 6/7 (5) - 10/7
09:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Pas Willeke - P250
Demonty Ben - P250
Verschoore Josephine - P250
Van De Walle Joran - P100
6/2 - 6/1
09:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Schotte Isabelle - P250
Maddens Emiel - P100
6/2 - 6/1
09:30 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lootens Barbara - P100
Vanovenberghe Ruben - P100
Winnaar
Bogaert Lara - P100
Belaen Jelle - P100
6/1 - 6/0
09:30 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tanghe Anne-Mie - P100
Bintein Dieter - P100
6/2 - 6/1
09:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bourdeaud'hui Wesly - P250
Dewachter Davy - P500
6/2 - 6/1
09:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Maroy Mathieu - P500
Van Driessen Bert - P500
6/2 - 6/2
10:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vermeersch Paya - P250
Van Rijckeghem Gauthier - P250
6/2 - 6/1
10:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Pas Willeke - P250
Demonty Ben - P250
2/6 - 6/4 - 11/9
10:30 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Evers Annelies - P50
Houwen Pim - P100
6/2 - 6/1
10:30 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Renier Ann - P50
Vanoverberghe Johan - P100
Winnaar
Bogaert Lara - P100
Belaen Jelle - P100
6/2 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dhondt Bart - P500
Lauwers Thibaut - P500
6/3 - 3/6 - 10/6
10:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Defour Maarten - P500
Pollie Nicolas - P500
5/7 - 6/3 - 10/7
12:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Hermans Gregory - P250
Stoop Bart - P250
Bovijn Joris - P250
Maertens Sander - P100
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Babylon Tom - P100
Lefere Vincent - P100
6/3 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 1 (P750 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 Aerens Pieter-Jan - P1000
Govaert Martijn - P1000
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 1 (P750 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 De Weerdt Joris - P750
Geerinck Jos - P1000
Winnaar
Coene Bram - P1000
Mertens Dennis - P1000
6/3 - 3/6 - 10/6
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Callaert Renaat - P250
Van der Beken Jaro - P250
Winnaar
Herman Peter - P250
Rycx Mikaël - P250
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Degrande Joachim - P100
Verhelst Ward - P100
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Demets Lieven - P100
Descan Gianni - P100
6/2 - 6/1
13:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bertrem Dries - P100
Van Coillie Rudolf - P100
6/4 - 6/4
13:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Raveschot Bart - P100
Vanoverberghe Johan - P100
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 1 (P750 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 Vandelanotte Florian - P750
Vandelanotte Kobe - P750
6/3 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 1 (P750 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000
Winnaar
Coene Bram - P1000
Mertens Dennis - P1000
Deschamps Thomas - P1000
Nollet Ief - P1000
7/6 (4) - 6/3