Dagplanning van

  • Datum 20/07/2020 - 02/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 176
  • Week 31
  • Adres Sint-Pietersgroenestraat 135
    8000 Brugge
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Carrette Ilse - 15 ptn
Verschaeve Nelia Cortuna - 40 ptn
Winnaar
Govaert Lieselot - 10 ptn
Leys Justine - 45 ptn
6/1 - 6/1
09:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Baute Justine - 15 ptn
Tanghe Katrien - 10 ptn
Kimpe Valerie - 3 ptn
Van Den Bossche Daphne - 20 ptn
7/6 (6) - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vanmiddelem Kelly - 15 ptn
Van Severen Steve - 15 ptn
Winnaar
Lams Kristina - 10 ptn
Evrard Gilles - 20 ptn
6/1 - 7/5
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Lams Kristina - 10 ptn
Evrard Gilles - 20 ptn
Van Maldegem Anke - 10 ptn
Lierman Mattijs - 20 ptn
6/2 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dombret Sofie - 55 ptn
Staessen Mathias - 35 ptn
Aelter Lore - 25 ptn
Demolder Anthony - 55 ptn
6/2 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Wittevrongel Nathalie - 15 ptn
Hagers Bram - 45 ptn
6/3 - 7/6 (2)
13:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Branders Bjorn - 20 ptn
Branders Michel - 10 ptn
Winnaar
Hocks Alain - 10 ptn
Rombouts Wim - 15 ptn
6/2 - 7/6 (3)
14:15 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Taecke Tomas - 55 ptn
Van Rijckeghem Gauthier - 75 ptn
4/6 - 6/1 - 10/3
15:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dombret Sofie - 55 ptn
Vereecke Valerie - 30 ptn
Heynderick Leen - 55 ptn
Lambert Mieke - 20 ptn
6/3 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Brusseel Anja - 10 ptn
Truyen Peggy - 15 ptn
Devriendt Maya - 20 ptn
Simons Sara - 10 ptn
4/6 - 6/3 - 11/9
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Deblaere Alexandra - 20 ptn
Van Tieghem Jan - 20 ptn
Winnaar
Putman Yakina - 10 ptn
Van Parys Thomas - 25 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vangaever Alexander - 30 ptn
Van Gerwen Jeroen - 30 ptn
Winnaar
Alloo Christ - 20 ptn
Matthys Yannick - 40 ptn
2/6 - 6/4 - 10/7
16:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Carrette Kim - 3 ptn
De Loof Vicky - 5 ptn
6/3 - 6/1
16:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bol Nooike - 30 ptn
Maes Sabine - 15 ptn
3/6 - 7/5 - 10/8
16:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vyncke Pauline - 20 ptn
Descamps Nicolas - 3 ptn
6/2 - 6/1
16:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Clerck Pieter - 20 ptn
Vincke Matty - 5 ptn
Eeckloo Jurgen - 3 ptn
Van Audenaerde Gunther - 15 ptn
7/5 - 6/0
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Mullem Wiebe - 35 ptn
Wauters Tim - 55 ptn
Winnaar
Bogaert Henri - 45 ptn
Roose Adwin - 20 ptn
7/6 (5) - 6/7 (4) - 10/3
18:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Steenbeke Ann - 10 ptn
Vanrostenberghe Sven - 3 ptn
Winnaar
Geleleens Mia - 10 ptn
Podevijn Toon - 5 ptn
7/6 (4) - 6/3
19:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cardon Guillaume - 20 ptn
Evrard Gilles - 20 ptn
Hagers Hedwig - 15 ptn
Van Damme Dimitry - 25 ptn
6/4 - 6/0