Dagplanning van

  • Datum 15/08/2020 - 23/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 399 / 400
  • Week 34
  • Adres Galgebergstraat 41
    3000 Leuven
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL JONGENS U09 1 (40 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Baum Nathan - 25 ptn
Hosten Rune - 25 ptn
Winnaar
Hermans Lionel - 25 ptn
Van San Alexander - 25 ptn
4/0 - 4/3 (5)
09:30 ENKEL JONGENS U10 1 (11.3 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Henry Mathis - 11.3 (15 ptn)
Fiasse Louis - 11.1 (25 ptn) 3/4 (4) - 4/2 - 4/2
09:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Verlinden Jef - 13.1 (25 ptn)
Juste Matis - 13.1 (25 ptn) 6/1 - 7/5
09:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Beyen Marnik - 30 ptn
Winnaar
Desmet Daan - 30 ptn
6/4 opgave
09:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.2 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Vanden Abeele Janne - 11.1 (25 ptn)
Ramaekers Lio - 11.1 (25 ptn) 2/4 - 4/3 (4) - 4/1
09:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Leyers Alice - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Meurkens Frauke - 13.4 (10 ptn)
6/2 - 6/3
09:30 ENKEL MEISJES U15 1 (85 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Longueville Romane - 100 ptn nr. 105
Kovacevic Ema - 85 ptn 6/1 - 5/7 - 6/4
09:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vercoutere Sari - 10 ptn 6/0 - 6/1
11:00 DUBBEL JONGENS U10 1 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Coene Jules - 25 ptn
Grozdev Sava - 25 ptn
Pauwels Sebastian - 15 ptn
Roland Max - 15 ptn
2/4 - 4/1 - 10/8
11:00 DUBBEL JONGENS U11 1 (50 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
De Marteau Xavier - 25 ptn
Dierckx Xander - 25 ptn
De Wachter Wolf - 25 ptn
Santema Quinn - 25 ptn
4/1 - 4/2
11:00 ENKEL JONGENS U09 1 (9.2 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Debelder Raphael - 9.1 (25 ptn)
Hosten Rune - 9.1 (25 ptn) 4/1 - 4/3 (3)
11:00 ENKEL JONGENS U13 1 (30 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Wils Matisse - 55 ptn
Dasset Ethan - 65 ptn 7/6 (6) - 4/6 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
D'Hulst Louis - 65 ptn
Gunst Gustav - 75 ptn 6/2 - 6/2
11:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vanderstraeten Ilan - 5 ptn
Winnaar
Deridder Emilien - 10 ptn
6/1 - 6/2
11:00 ENKEL MEISJES U10 1 (11.4 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Meynaerts Lise - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Van Baelen Jade - 11.3 (15 ptn)
4/1 - 4/2
11:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.1 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Malazdra Lea - 85 ptn
Winnaar
Bex Eline - 85 ptn
6/1 - 6/4
12:30 DUBBEL JONGENS U13 1 (60 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
Dasset Ethan - 65 ptn
Pasture Justin - 65 ptn
Dahlmann Lucah - 60 ptn
Wils Matisse - 55 ptn
6/4 - 7/6 (3)
12:30 ENKEL JONGENS U15 1 (70 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Cauhape Sebastien - 85 ptn
Winnaar
Langenaken Louis-Lou - 95 ptn nr. 477
6/4 - 6/2
12:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Enache Anastasia Maria - 11.5 (5 ptn)
Eembeeck Laetitia - 11.3 (15 ptn) 0/4 - 4/3 (1) - 4/1
13:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.1 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT
Winnaar
De Marteau Xavier - 11.1 (25 ptn)
Dannevoye Jules - 11.1 (25 ptn) 4/0 - 4/3 (3)
14:00 DUBBEL MEISJES U11 1 (40 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Debroeyer Marie - 25 ptn
Van den Berg Kaat - 25 ptn
Winnaar
Ba Elfya - 25 ptn
Vanden Abeele Janne - 25 ptn
4/1 - 4/3 (4)
14:00 DUBBEL MEISJES U13 1 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Malazdra Lea - 85 ptn
Scaldalai Emma - 85 ptn
Winnaar
Bex Eline - 85 ptn
Kujovic Katarina - 70 ptn
6/3 - 6/1
14:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Hua Pauline - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Piret Léo - 9.1 (25 ptn)
4/1 - 4/2
14:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Aerts Solen - 11.1 (25 ptn)
De Wachter Wolf - 11.1 (25 ptn) 4/0 - 4/2
14:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Dyckmans Brent - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Hosten Rune - 11.3 (15 ptn)
1/4 - 4/3 (5) - 4/1
14:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Anthoon Louis - 13.3 (15 ptn)
Horobeanu Andres - 13.3 (15 ptn) 7/6 (3) - 6/2
14:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Creemers Stef - 13.6 (3 ptn)
Peetermans Tim - 13.7 (2 ptn) 5/7 - 6/2 - 7/6 (5)
15:30 DUBBEL JONGENS U15 1 (140 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Langenaken Louis-Lou - 95 ptn
Ratiu Niels - 90 ptn
Winnaar
Cauhape Sebastien - 85 ptn
Van Dyck Nyo - 85 ptn
7/5 - 6/3
15:30 ENKEL MEISJES U09 1 (9.3 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN JUNIOR CIRCUIT Hua Pauline - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Zineddine Roumayssa - 9.3 (15 ptn)
4/0 - 3/4 (5) - 4/2
15:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Jacobs Roos - 13.6 (3 ptn)
Lenaerts Femke - 13.7 (2 ptn) 6/1 - 6/1
15:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vercoutere Sari - 10 ptn 7/6 (2) - 7/6 (6)
17:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Eennaes Marie - 13.2 (20 ptn)
Winnaar
Axinie Elysa - 13.3 (15 ptn)
7/6 (2) - 6/3