Dagplanning van

  • Datum 02/07/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 503 / 510
  • Week 28
  • Adres Galgebergstraat 41
    3000 Leuven
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vynckier Lien - 60 ptn
Winnaar
Goovaerts Ilke - 55 ptn
6/4 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Der Linden Xander - 55 ptn
Winnaar
Dupont Robbe - 55 ptn
6/2 - 0/6 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Laenens Jonas - 30 ptn
Desmet Mathijs - 20 ptn 6/1 - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Der Velpen Patrick - 50 ptn 6/4 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vreedenburgh Harold - 5 ptn 6/7 (6) - 7/5 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buyl Pascal - 10 ptn 6/4 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Wyngaert Luc - 25 ptn
Winnaar
Gujadhur Dimesh - 20 ptn
6/1 - 6/3
14:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Parmentier Fanny - 80 ptn
Winnaar
Willems Siri - 80 ptn
7/6 (4) - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Taymans Gaelle - 30 ptn
Winnaar
Taymans Britt - 30 ptn
3/3 opgave
14:00 ENKEL DAMES 35 1 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vynckier Lien - 60 ptn
Gilles Dominique - 60 ptn 2/6 - 6/1 - 6/2
14:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanoverloop Elly - 10 ptn
Winnaar
Matthys Iris - 3 ptn
7/6 (1) - 7/5
14:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Carmans Jesse - 50 ptn 6/2 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 45 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bellens Kris - 70 ptn
Pauwels Tom - 55 ptn 6/3 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haeldermans Godfried - 3 ptn
Winnaar
Vermeulen Joris - 5 ptn
6/3 - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Van De Peer Vicky - 115 ptn nr. 20 BIS
Winnaar
Mareen Axana - 105 ptn nr. 58
6/2 - 6/2
16:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gijsels Celine - 60 ptn
De Bree Lola - 55 ptn 6/3 - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heymans Céline - 3 ptn
Wouters Leen - 3 ptn 6/3 - 6/0
16:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Zuiderwijk Manon - 30 ptn
Voets Katrien - 25 ptn 7/6 (4) - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Genoe Luk - 45 ptn
Despontin Frédéric - 40 ptn 4/6 - 6/0 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beyen Kris - 15 ptn
Winnaar
Vermang Ludo - 30 ptn
6/3 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 55 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Coster Ghislain - 40 ptn
Winnaar
Janssens Marc - 35 ptn
6/1 - 6/3
18:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Neven Donja - 20 ptn
Ombelet Liesbeth - 20 ptn 2/6 - 6/4 - 7/5
18:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dekoninck Kristel - 5 ptn 6/2 - 6/3
18:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Geens Clément - 115 ptn nr. 16
Pauwels Maxime - 115 ptn nr. 12 6/7 (6) - 6/2 - 6/2
18:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verlinde Tommy - 90 ptn
Bidan Fadi - 85 ptn 6/4 - 7/6 (1)
18:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM St-Pierre Quentin - 5 ptn
Winnaar
Van Hoof Jef - 10 ptn
7/5 - 6/1
18:00 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bellens Kris - 70 ptn
Van Rompaey Anton - 65 ptn 3/6 - 6/4 - 6/1
18:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Matthys Hein - 5 ptn
Van Calster Nico - 10 ptn 6/3 - 6/4