Dagplanning van

  • Datum 10/07/2020 - 19/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 205
  • Week 29
  • Adres Antwerpse Heirweg 22 A
    8340 Damme
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Huyvaert Stefanie - 3 ptn
Schutyser Sarah - 10 ptn
6/0 - 6/1
09:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Goethals Julie - 25 ptn
Vanpoucke Jakke - 20 ptn
Winnaar
Maus Anne - 15 ptn
Vangaever Alexander - 30 ptn
6/4 - 6/3
09:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Pauw Uriah - 5 ptn
Van Hee Pascal - 10 ptn
Winnaar
Batsleer Kurt - 10 ptn
Tanghe Wim - 3 ptn
7/6 (7) - 7/5
10:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Windt Thibaut - 65 ptn
Fraeye Jarne - 75 ptn
Winnaar
Deraedt Kristof - 60 ptn
Dumon Michiel - 80 ptn
4/6 - 7/6 (3) - 10/8
10:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Baene Romy - 45 ptn
De Baene Steve - 10 ptn
Vereecke Valerie - 30 ptn
Vanhoorne Bart - 30 ptn
6/3 - 7/5
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Creytens Sarah - 15 ptn
VanAcker Amber - 5 ptn
Huys Karen - 20 ptn
Paridaen Nadia - 10 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dombret Sofie - 55 ptn
Dujardin Katrien - 35 ptn
Govaert Frances - 5 ptn
Maisin Emilie - 65 ptn
6/4 - 6/3
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Coessemaeker Céline - 3 ptn
Standaert Elise - 5 ptn
Winnaar
Cool Feline - 10 ptn
Cool Julie - 5 ptn
7/5 - 6/7 (6) - 10/7
12:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Devisch Pieter - 15 ptn
Phlypo Jonas - 15 ptn
Dewispelaere Mattijs - 15 ptn
Kerckhof Frederik - 10 ptn
6/2 - 6/3
12:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bauwens Ives - 10 ptn
Maenhout Xavier - 3 ptn
Winnaar
Batsleer Kurt - 10 ptn
Tanghe Wim - 3 ptn
6/3 - 3/6 - 10/7
14:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Buysse Johanna - 30 ptn
De Cock Saskia - 15 ptn
Creytens Sarah - 15 ptn
VanAcker Amber - 5 ptn
6/2 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Pluvier Ben - 45 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
Baltogiannis Christos - 45 ptn
Branders Christophe - 40 ptn
6/3 - 5/7 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Alloo Christ - 20 ptn
De Soete Stijn - 15 ptn
Winnaar
Coryn Pieter - 30 ptn
Neirinck Louis - 10 ptn
5/7 - 6/3 - 10/6
15:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dombret Sofie - 55 ptn
Dujardin Katrien - 35 ptn
Winnaar
Blommaert Hanne - 30 ptn
Sinnaeve Fran - 45 ptn
3/6 - 6/4 - 10/3
15:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Volder Anouk - 3 ptn
Heynderick Leen - 55 ptn
Winnaar
Storme Manon - 30 ptn
Verriest Aster - 20 ptn
6/1 - 6/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Leliaert Sylvie - 3 ptn
Vanhaeverbeke Claude - 3 ptn
Winnaar
Cool Julie - 5 ptn
Vincke Matty - 5 ptn
6/1 - 6/3
15:45 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cool Feline - 10 ptn
Demuynck Tijs - 20 ptn
6/4 - 4/6 - 10/7
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van De Kerckhove Shannon - 75 ptn
Branders Christophe - 40 ptn
Winnaar
Cornilly Leonie - 80 ptn
De Groote Pieter - 50 ptn
6/0 - 6/4
17:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Demey Bram - 20 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
Winnaar
Cromheecke Laurens - 40 ptn
Demuynck Tijs - 20 ptn
7/5 - 6/4