Dagplanning van

  • Datum 27/07/2020 - 02/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 79
  • Week 31
  • Adres Watertorenstraat 16 A
    3960 Bree
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Rynders Stef - P250
Sannen Jeroen - P100
Molenaers Michel - P250
Peeters Tim - P250
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Henderickx Bram - P250
Reynders Thomas - P250
Winnaar
Hermans Peter - P250
Nassen Steve - P250
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Janssen Steven - P250
Vleeschouwers Yves - P250
Winnaar
Horsten Stijn - P250
Somers Bjorn - P250
7/6 (2) - 6/7 (2) - 10/7
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Baele Nancy - P100
Huybrechts Ann - P100
Graux Liesbeth - P100
Spencer-Nairn Fiona - P100
6/2 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Groote Julie - P100
Hagelsteens Juline - P100
6/2 - 6/7 (5) - 10/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Rynders Stef - P250
Sannen Jeroen - P100
Horsten Stijn - P250
Somers Bjorn - P250
6/2 - 6/3
11:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bekkers Kathleen - P100
Bekkers Kelly - P50
Winnaar
Baele Nancy - P100
Huybrechts Ann - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Rynders Stef - P250
Sannen Jeroen - P100
Lenders Bart - P250
Vaesen Ben - P250
6/3 - 4/6 - 10/2
12:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Peeters Sarah - P250
Swennen Kathleen - P250
6/2 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Boussu Kristien - P250
Verhaegen Katrijn - P250
6/3 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Meeuwissen Gunter - P100
Van Eynde Tom - P100
6/1 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Muyzers Marc - P100
Snellings Koen - P100
6/4 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Lintermans Jolien - P250
Vandevenne Lieze - P250
6/2 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lemmens Marijn - P100
Tullen Jorrit - P100
6/4 - 3/6 - 10/7
14:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Peet Myriam - P250
Veen Patrick - P250
Martens Inge - P250
Van Deyck Bram - P250
6/1 - 6/1
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Appels Sofie - P50
Delalieux Niels - P100
7/5 - 6/4
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bekkers Kathleen - P100
Goossens Bart - P100
6/3 - 6/1
14:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Eijk Wendy - P250
Lannoy Philippe - P250
6/2 - 4/6 - 10/6
15:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Tendeloo Elke - P250
Beyens Wim - P250
Winnaar
Peet Myriam - P250
Veen Patrick - P250
6/1 - 6/0
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jordens Kathleen - P50
Sannen Jeroen - P100
7/6 (5) - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hulshagen Toon - P250
Verheyen Vincent - P500
Winnaar
Hanlon John - P500
Wery Kevin - P500
6/2 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Graus Sam - P250
Vanmontfort Tom - P250
6/2 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Houben Stijn - P250
Vleeschouwers Yves - P250
Winnaar
Meekers Ruben - P500
Wijnen Klaas - P500
6/1 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Henkens Martijn - P250
Stockbroekx Tom - P500
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 de Vlaminck Jan - P750
Kevelaerts Bram - P750
4/6 - 6/3 - 10/5
17:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Moinil Christof - P750
Roels Jelle - P750
6/3 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Vocht Laurens - P250
Schils Thibauld - P500
7/6 (8) - 6/2
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hanlon John - P500
Wery Kevin - P500
Winnaar
Meekers Ruben - P500
Wijnen Klaas - P500
6/3 - 6/1
18:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 De Smedt Timothy - P750
Van Rompaey Tim - P750
6/3 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Cuppens Kobe - P250
Velaerts Matthias - P500
Winnaar
Meekers Ruben - P500
Wijnen Klaas - P500
6/3 - 6/2