Dagplanning van

  • Datum 30/06/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 224 / 240
  • Week 28
  • Adres Bollewerkstraat 32
    9290 Berlare
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Raemdonck Sarah - 15 ptn
Claessens Stefan - 25 ptn
Van Den Bussche Johanna - 40 ptn
Van Den Bussche Mario - 20 ptn
6/2 - 6/0
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Baete Annick - 20 ptn
Jacobs Nico - 10 ptn
Winnaar
Claeys Céline - 15 ptn
Quintelier Steven - 15 ptn
6/2 - 6/2
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Damme Karin - 10 ptn
Bauwens Luc - 5 ptn
6/3 - 6/4
12:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Brabander Sven - 20 ptn
Jacobs Nico - 10 ptn
Winnaar
Derde Benjamin - 20 ptn
Nizette Julien - 10 ptn
6/4 - 6/7 (6) - 10/5
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Raemdonck Sarah - 15 ptn
De Loose Mathias - 70 ptn
Claeys Céline - 15 ptn
Lippens Laurent - 60 ptn
6/1 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Derde Benjamin - 20 ptn
Nizette Julien - 10 ptn
D'Heer Kristof - 20 ptn
Poppe Yannick - 10 ptn
6/2 - 6/2
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vande Moortele Jorn - 3 ptn
Van Marcke Erik - 10 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Allaer Thomas - 55 ptn
De Coninck Guy - 35 ptn
Winnaar
Lemahieu Tim - 55 ptn
Nizette Pascal - 35 ptn
7/5 - 6/4
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Leenheer Julie - 15 ptn
Tack Sofie - 5 ptn
Everaert Celine - 3 ptn
Everaert Valerie - 25 ptn
6/3 - 7/5
16:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Block Valerie - 5 ptn
Lerno Gudrun - 10 ptn
6/7 (4) - 6/4 - 13/11
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Decommer Katrijn - 20 ptn
De Cock Robby - 5 ptn
Winnaar
Claeys Céline - 15 ptn
Quintelier Steven - 15 ptn
6/3 - 6/1
18:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Rogiers Ceres - 20 ptn
Van Doeselaer Christina - 35 ptn
6/3 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Waegeneer Ann - 20 ptn
Blancquaert Steven - 25 ptn
Winnaar
Raemdonck Sarah - 15 ptn
Claessens Stefan - 25 ptn
6/3 - 6/7 (3) - 10/6
18:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schalck Niels - 65 ptn
Wieme Matthias - 70 ptn
Winnaar
De Loose Mathias - 70 ptn
Spruyt Bruno - 60 ptn
7/6 (6) - 6/3
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lemahieu Tim - 55 ptn
Nelis Nico - 5 ptn
Winnaar
Putteman Koen - 40 ptn
Van Houte Pieter - 20 ptn
7/5 - 6/4