Dagplanning van

  • Datum 14/09/2020 - 27/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 271 / 271
  • Week 39
  • Adres Damse Vaart Zuid 76
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Leys Justine - 45 ptn
Noe Stephanie - 15 ptn
Logghe Kathleen - 15 ptn
Vandemaele Annelore - 40 ptn
7/5 - 5/7 - 10/7
09:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Horenbeeck Anne - 15 ptn
Vanoutrive Nicolas - 30 ptn
Winnaar
Vereecke Valerie - 30 ptn
Bonne Kristof - 15 ptn
6/3 - 6/2
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Brabander Jolien - 5 ptn
Standaert Elise - 5 ptn
Winnaar
Lebacq Fleur - 20 ptn
Van Haute Lieve - 5 ptn
6/3 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lootens Michiel - 30 ptn
Van Craeynest Yves - 25 ptn
6/3 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dewispelaere Mattijs - 15 ptn
Kerckhof Frederik - 10 ptn
Winnaar
Hanseeuw Arne - 25 ptn
Vanhercke Pieter - 3 ptn
6/4 - 6/1
11:45 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Taecke Tomas - 55 ptn
Vansever Ruben - 65 ptn
6/4 - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vermaut Gaëlle - 25 ptn
Lootens Michiel - 30 ptn
7/5 - 7/6 (5)
12:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Engels Jan - 10 ptn
Lescrauwaet Tim - 5 ptn
Gardin Tom - 10 ptn
Vaneylen Jeroen - 3 ptn
6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Govaert Lieselot - 10 ptn
Hubrecht Pieter - 5 ptn
6/1 - 7/6 (3)
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Nys Robbert - 35 ptn
Hagers Bram - 45 ptn
Taecke Tomas - 55 ptn
Van Vlaenderen Mathias - 25 ptn
2/6 - 6/4 - 11/9
14:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Acou Geoffrey - 15 ptn
Vandierendonck Guy - 25 ptn
Winnaar
Aelter Arno - 15 ptn
Vanhercke Pieter - 3 ptn
6/0 - 7/6
15:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Blommaert Hanne - 30 ptn
Sinnaeve Fran - 45 ptn
Winnaar
Vonck Charlotte - 10 ptn
Wallyn Sofie - 65 ptn
6/7 (3) - 6/3 - 10/7
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Wispelaere Charlotte - 3 ptn
Van Rijckeghem Gauthier - 75 ptn
6/4 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Aelter Xavier - 20 ptn
Vanhercke Pieter - 3 ptn
5/7 - 6/4 - 10/6
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Maurus Joëlle - 3 ptn
Mostrey Sara - 10 ptn
7/5 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cornilly Leonie - 80 ptn
De Groote Pieter - 50 ptn
Winnaar
De Decker Babette - 35 ptn
De Boes Maikel - 105 ptn
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Parmentier Birgit - 10 ptn
Crombez Jakob - 5 ptn
Cool Julie - 5 ptn
Vincke Matty - 5 ptn
6/2 - 6/2