Dagplanning van

  • Datum 10/08/2020 - 16/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 56
  • Week 33
  • Adres Paddestraat 40
    9340 Lede
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Eeckhout Anja - P50
Vanhee Phebe - P50
6/2 - 7/6 (8)
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Tack Jelle - P250
Tack Lennert - P250
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Lille Peter - P250
Van Damme Matisse - P250
6/4 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Beule Kenny - P250
Verhoeven Maverick - P250
Winnaar
Desmet Jo - P250
Keppens Lendert - P250
6/1 - 6/1
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Claeys David - P250
Mestdagh John - P100
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Dedoncker Matthias - P100
Dupre Lars - P100
Winnaar
Desmet Jo - P250
Keppens Lendert - P250
6/0 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Baele Thomas - P250
Vanhauwe Peter - P250
6/3 - 6/4
11:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Abbeloos Lien - P50
Mertens Cindy - P50
6/4 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Ducastel Jasper - P250
Praet Gilles - P500
Winnaar
De Boeck Zjef - P250
Himpe Simon - P500
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Petter Pepijn - P500
De Strooper Mathisse - P500
6/4 - 6/4
12:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Desmet Jo - P250
Keppens Lendert - P250
6/4 - 6/7 (5) - 10/4
13:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bieseman Christophe - P500
Geerts Samuel - P500
6/4 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Boeck Zjef - P250
Himpe Simon - P500
7/6 (3) - 6/3
14:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Vos Dana - P100
De Vos Ruth - P100
De Blanc Ellen - P50
De Clercq Claire - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Der Hooft Julie - P100
Volckaert Sofie - P100
7/5 - 6/4
14:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vanhauwe Jonas - P500
Vanhauwe Peter - P250
6/1 - 6/3
14:45 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Vos Dana - P100
De Vos Ruth - P100
6/0 - 7/6 (5)
14:45 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cambier Amina - P100
Velghe Nele - P50
6/1 - 7/5
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Baele Nancy - P100
Huybrechts Ann - P100
Van Den Driessche Katrien - P250
Vervaet Astrid - P100
6/4 - 6/4
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Dullaerts Karolien - P100
Haers Fien - P100
6/7 (5) - 7/5 - 12/10
16:15 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Baeyens Nora - P100
Van de Weyer Julie - P100
6/1 - 6/7 (2) - 10/2
17:30 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Baele Nancy - P100
Huybrechts Ann - P100
Duyvejonck Liesbeth - P250
Verstuyft Sylvie - P250
6/3 - 6/4