Dagplanning van

  • Datum 22/06/2020 - 28/06/2020
  • Aantal inschrijvingen 48
  • Week 26
  • Adres Paddestraat 40
    9340 Lede
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Boelaert Estee - P100
De Graeve Nicky - P100
6/1 - 6/4
09:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Vandenbrande Nadia - P100
Vanmaercke Mieke - P100
6/2 - 2/6 - 10/6
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Greef Thomas - P100
Van Hecke Mathias - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Baeyens Werner - P100
Molem Kris - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Somer Wim - P100
Van der Vorst Pieter-Jan - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Van Buggenhout Thomas - P100
Van Gerven Yono - P100
7/6 (5) - 7/6 (5)
11:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Baeyens Nora - P100
Van de Weyer Julie - P100
6/0 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Callaert Mario - P100
Van Rossum Philippe - P100
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Groot Stef - P100
Van De Sijpe Miguel - P100
6/2 - 7/6 (4)
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Caryn Bert - P250
Matarranz Martin Lucio - P250
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Delestrée Jasper - P100
Verplanken Marco - P100
6/2 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Boeck Zjef - P250
Van Houte Bernd - P250
7/6 - 7/6
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Baele Thomas - P250
Vanhauwe Peter - P250
6/1 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Demonty Ben - P250
Pereboom Lawrence - P250
7/5 - 4/6 - 10/8
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Van Wymeersch Tim - P500
Verplanken Christophe - P500
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Bonnarens Jana - P500
Heirwegh Staf - P500
6/2 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bovijn Joris - P250
Hermans Gregory - P250
6/2 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Vanhauwe Jonas - P500
Vanhauwe Peter - P250
6/2 - 4/6 - 10/5
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 De Rouck Louis - P500
Vereertbrugghen Andy - P500
6/2 - 7/5