Dagplanning van

  • Datum 24/06/2020 - 05/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 216
  • Week 27
  • Adres Wagenweg 12
    8730 Beernem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cocquyt Griet - 5 ptn
Ver Eecke Stefanie - 3 ptn
4/6 - 6/4 - 10/8
11:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cappelle Stephanie - 30 ptn
Demey Bram - 20 ptn
6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Denolf Christophe - 20 ptn
Goethals Carl - 5 ptn
6/0 - 6/2
13:15 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Carette Olivier - 45 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
6/3 - 6/4
13:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cool Feline - 10 ptn
Huyvaert Stefanie - 3 ptn
Winnaar
Simaey Sarah - 5 ptn
Tierenteyn Lisa - 10 ptn
7/5 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 7 (20 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lambrecht Nicolas - 35 ptn
Van Hooreweghe Henri - 10 ptn
6/2 - 7/5
14:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Deruyter Saar - 50 ptn
Cuvelier Jan - 40 ptn
Winnaar
Wallyn Sofie - 65 ptn
Demey Bram - 20 ptn
6/1 - 6/3
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Buysse Kaat - 10 ptn
Schelstraete Dieter - 5 ptn
Buyssens Audrey - 5 ptn
Declerck Sven - 10 ptn
6/2 - 6/4
14:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ide Jonas - 3 ptn
Mulier Piet-Jan - 3 ptn
Desoete Christophe - 3 ptn
Mareel Thomas - 3 ptn
6/2 - 3/6 - 10/6
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Seynhaeve Lucie - 10 ptn
Verstraete Natasja - 20 ptn
6/2 - 6/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (20 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Rausch Vanessa - 20 ptn
Lierman Mattijs - 20 ptn
Winnaar
Dezutter Karen - 25 ptn
Denolf Christophe - 20 ptn
6/3 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Wulf Cedric - 10 ptn
Simoens Michel - 5 ptn
Gardin Tom - 10 ptn
Verplancke Jeffrey - 5 ptn
6/3 - 6/3
16:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bal Nancy - 30 ptn
De Letter Leen - 10 ptn
6/2 - 7/5
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Annicaert Anthony - 30 ptn
Lampo Dries - 20 ptn
Winnaar
Demey Bram - 20 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
6/2 - 6/3
17:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bal Nancy - 30 ptn
Grawet Lieve - 30 ptn
6/0 - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Nollet Delphine - 15 ptn
Nollet Piet - 15 ptn
Van Opstaele Annelies - 15 ptn
Van Den Heuvel Frederic - 15 ptn
6/1 - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Sierens Tine - 3 ptn
Bouchez Karel - 3 ptn
6/0 - 6/2
17:30 DUBBEL HEREN 6 (60 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dumon Michiel - 80 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
6/3 - 6/4