Dagplanning van

  • Datum 07/09/2020 - 13/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 48
  • Week 37
  • Adres Triphon De Smetstraat 5
    9140 Temse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Pauwels Stijn - P100
Vanderstappen Philippe - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Baetens Danny - P100
Troch Wim - P100
Winnaar
Uzeel Bart - P100
Van Dam Kurt - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bricourt Dylan - P100
Bricourt Patrick - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Broeckaert Maxime - P100
Vandelannoote Sander - P100
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Meert Sam - P100
Van Mingeroet Thias - P100
6/0 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Uzeel Bart - P100
Van Dam Kurt - P100
7/6 (3) - 3/6 - 10/4
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Baele Matthias - P100
Colpaert Eli - P100
6/3 - 6/4
13:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vermant Elena - P250
Vansever Ruben - P250
6/2 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Smet Stephanie - P100
De Boeck Zjef - P250
7/6 - 6/7 - 10/7
14:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Den Eynde Youtha - P100
Van Hout Jan - P100
6/4 - 6/4
14:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Delagrange Yara - P100
Pijpaert Henk - P100
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Beeckmans Victor - P250
Van De Casteele Peter - P100
Winnaar
Brijs Kristof - P250
Laenen Gert - P250
6/0 - 6/0
17:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Laere Stefaan - P250
Willems Gael - P100
6/2 - 6/2
18:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Doise Ivan - P100
Mulder Roy - P100
6/4 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Bouwel Gilles - P100
Van Hassel Matthias - P100
7/6 - 7/6