Dagplanning van

  • Datum 03/07/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 249 / 251
  • Week 28
  • Adres Heuvel 41
    2580 Putte
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:45 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Thijs Isabelle - 3 ptn
van den Berg Thijs - 3 ptn
6/2 - 6/1
10:45 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeulen Jens - 5 ptn
Vermeulen Michel - 5 ptn
Winnaar
Lauwers Jasper - 5 ptn
Thys Vincent - 3 ptn
6/4 - 5/7 - 11/9
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Gemert Karin - 5 ptn
Hellemans Jos - 10 ptn
Winnaar
Mampaey Kim - 10 ptn
Vloeberghs Jens - 5 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Goyvaerts Linda - 3 ptn
Verschaeren Francine - 3 ptn
Winnaar
Bicqué Tamara - 3 ptn
Torfs Stefanie - 5 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Rooster Nele - 25 ptn
Raeymaekers Diether - 25 ptn
3/6 - 6/1 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demol Marc - 30 ptn
Moons Dirk - 30 ptn
De Preter Dean - 30 ptn
De Preter Geert - 10 ptn
3/6 - 6/3 - 3/3 opgave
14:15 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Opstal Sabine - 10 ptn
Wymeers Ann - 15 ptn
6/2 - 6/3
14:15 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cleirbaut Kristof - 3 ptn
De Meyer David - 5 ptn
Winnaar
Lauwers Jasper - 5 ptn
Thys Vincent - 3 ptn
7/6 (5) - 6/4
14:45 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geens Emelie - 20 ptn
Vandebroeck Peter - 10 ptn
Winnaar
Corten Eva - 15 ptn
Verschaeren Dennis - 5 ptn
6/2 - 4/6 - 10/4
14:45 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demol Marc - 30 ptn
Moons Dirk - 30 ptn
Schelfhout Johan - 25 ptn
Van Loock Chris - 35 ptn
6/1 - 6/7 (3) - 10/6
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meuris Nick - 60 ptn
Nauwelaerts Jaimie - 30 ptn
Winnaar
Aerts Alex - 10 ptn
Gorris Yanick - 75 ptn
2/6 - 7/5 - 10/7
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Grossen Lisa - 50 ptn
Gorris Yanick - 75 ptn
Winnaar
Dom Evelyne - 95 ptn
Bruin Jeroen - 25 ptn
7/5 - 6/0
16:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Loontjens Julien - 3 ptn
Robeyns Gérald - 3 ptn
3/6 - 7/6 (5) - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 50 1 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Beeckmans Rudi - 15 ptn
Casteels Jos - 10 ptn
Winnaar
Juste Eddy - 15 ptn
Van Dyck Danny - 10 ptn
2/6 - 6/3 - 10/4
16:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Stuer Barbara - 10 ptn
Vermeulen Elke - 5 ptn
Van Opstal Sabine - 10 ptn
Verlinden Tinneke - 5 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8
16:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Den Eynde Sandra - 3 ptn
Thys Philip - 3 ptn
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Panken Michael - 25 ptn
Van Loock Bart - 5 ptn
Blauwens Peter - 15 ptn
Lemmens Joeri - 15 ptn
6/2 - 7/5