Dagplanning van

  • Datum 24/02/2020 - 01/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 77 / 84
  • Week 9
  • Adres Lageweg 356
    2660 Hoboken (Antwerpen)
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Leijssen Rik - P250
Leijssen Wim - P250
7/6 (3) - 6/7 (5) - 10/7
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vergauwen Toon - P100
Wuyts Maxim - P250
6/2 - 6/1
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Jong Stef - P250
Van Mechelen Michiel - P250
6/2 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Hox Valerie - P500
Van Langendonck Ronny - P500
Winnaar
Dierckx Astrid - P500
Viña Sten - P500
6/2 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Hermans Katrien - P500
Van Hoof Steven - P500
7/6 (5) - 7/6 (5)
10:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Landtsheer Jan - P250
Van Hee Stijn - P250
6/4 - 6/3
10:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bruin Jeroen - P250
Dom Wouter - P250
7/6 (2) - 6/7 (4) - 10/7
10:45 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500
Winnaar
Dom Evelyne - P500
Veys Xander - P750
Boeykens Elyne - P500
Leijssen Rik - P250
6/0 - 6/2
10:45 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500
Winnaar
Dierckx Astrid - P500
Viña Sten - P500
Cuypers Dorien - P500
De Mulder Sam - P500
6/4 - 4/6 - 10/6
11:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Backer Bjorn - P250
Janssens Stef - P250
6/4 - 6/4
11:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Van De Putte Luc - P250
Van Tendeloo Yves - P250
6/4 - 7/6 (3)
11:45 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500
Winnaar
Dom Evelyne - P500
Veys Xander - P750
Dierckx Astrid - P500
Viña Sten - P500
6/2 - 6/0
12:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Dewilde Maarten - P250
Habraken Jorn - P250
6/0 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 De Smedt Tim - P750
Van Langendonck Ronny - P500
7/5 - 4/6 - 10/6
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750
Winnaar
Veys Navarro - P750
Veys Xander - P750
Moinil Christof - P750
Roels Jelle - P750
6/3 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Beelen Eli - P750
Claesen Jasper - P750
7/5 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Geerinck Jos - P1000
Stevens Fons - P500
7/6 (5) - 6/2
14:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Ceusters Nicolas - P750
Kevelaerts Bram - P750
Winnaar
Veys Navarro - P750
Veys Xander - P750
4/6 - 6/1 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Ahmadoun Hicham - P750
Verdeyen Tomas - P750
6/3 - 3/6 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Deckers Reinhart - P100
Spillemaeckers Gregory - P100
6/2 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
De Decker Jens - P100
Haeck Mario - P100
Philips Christopher - P100
Snijder Melvin - P100
6/4 - 6/4
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Cammaert Bert - P100
Rogival Damien - P100
6/3 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Janssens Chris - P100
Janssens Stef - P250
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 De Decker Koen - P750
Van Cauwenberge Pieterjan - P750
Winnaar
Veys Navarro - P750
Veys Xander - P750
6/4 - 7/5
15:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Peeters Dave - P100
Steenkiste Wim - P100
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Claes Dimitri - P100
Klingeleers Jochen - P100
Winnaar
Bruin Jeroen - P250
Dom Wouter - P250
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Denckens Dimitri - P100
Vanlook Ben - P100
Winnaar
De Decker Jens - P100
Haeck Mario - P100
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Eeckhout Jürgen - P100
Lootens Morgan - P100
7/6 (4) - 7/6 (5)
16:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Tandt Bart - P100
Mortelmans Ward - P100
Winnaar
De Decker Jens - P100
Haeck Mario - P100
6/0 - 6/3
16:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Bruin Jeroen - P250
Dom Wouter - P250
Kersschot Bruno - P100
Renders Mathias - P100
6/3 - 6/0
17:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Decker Jens - P100
Haeck Mario - P100
Winnaar
Bruin Jeroen - P250
Dom Wouter - P250
6/1 - 6/2