Dagplanning van

  • Datum 31/08/2020 - 06/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 78
  • Week 36
  • Adres Pastoor Van Mierlolaan 17/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Cuypers Kristof - P250
Vande Reyd Kristof - P100
6/2 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Den Bergh Wim - P100
Vets Yuri - P250
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Habraken Jorn - P250
Kuppers Dennis - P250
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Robben Gert - P250
Robben Thibaut - P250
6/4 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Craeghs Tine - P50
Meykens Anneleen - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Bodvin Saskia - P50
Vanpol Anja - P100
Creyf Martine - P100
Wolfs Charissa - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Dewilde Maarten - P250
Vanhove Kristof - P250
6/4 - 4/6 - 12/10
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Duchateau Jean-Marie - P250
Samyn Greg - P250
7/5 - 6/4
14:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Bodvin Saskia - P50
Vanpol Anja - P100
Rayen Natalie - P100
Renders Daphne - P50
5/7 - 6/2 - 10/5
14:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bekkers Kathleen - P100
Liesenborgs Ann - P100
6/3 - 7/5
14:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Boelanders Stijn - P250
Ramaekers Stefan - P250
1/6 - 7/6 (6) - 12/10
15:15 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bodvin Saskia - P50
Vanpol Anja - P100
6/1 - 6/3
15:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Demulder Jan - P500
Huybrechts Jelle - P500
6/4 - 6/4
15:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Kuppers Dennis - P250
Ramaekers Stefan - P250
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7
16:30 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Groote Julie - P100
Meeuwissen Gunter - P100
1/6 - 6/4 - 10/8
16:30 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deprez Hannelore - P50
Linders Chris - P100
6/2 - 7/6 (4)
16:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Maex Ruben - P500
Nilis Willy - P500
6/3 - 7/6 (6)
16:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Kort David - P500
Swennen Joeri - P500
6/4 - 7/5
17:45 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vazquez Peralta Sandra - P50
D'ignazio Marco - P100
6/3 - 7/6 (2)
17:45 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Stockbroekx Tom - P500
Van Briel Ben - P250
7/5 - 6/4