Dagplanning van

  • Datum 02/08/2020 - 09/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 220
  • Week 32
  • Adres Krommedijk 30
    8300 Knokke-Heist
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Schaubroeck Jana - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Vogels Jules - 9.4 (10 ptn)
4/3 (4) - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Raes Mauro - 30 ptn 4/6 - 6/2 - 6/1
10:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Lonneux Thijs - 5 ptn 6/3 - 2/6 - 6/2
10:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Ooms Alexine - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Baelen Jade - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Reyniers Louise - 25 ptn
De Zutter Amelie - 25 ptn 6/2 - 2/6 - 6/3
10:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Hoorde Brecht - 11.6 (3 ptn)
Versluys Juul - 11.8 (1 ptn) 0/4 - 4/2 - 4/2
10:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Neyt Victor - 11.8 (1 ptn)
Ongena Thibault - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/0
10:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Annicaert Vitas - 13.6 (3 ptn)
Wybo Louis - 13.6 (3 ptn) 6/2 - 6/2
11:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ongena Camille - 9.6 (3 ptn)
Wille Sjeff - 9.6 (3 ptn) 4/1 - 4/0
12:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Barbier Romy - 9.3 (15 ptn)
Vogels Jules - 9.4 (10 ptn) 4/1 - 4/0
12:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Ostyn Maxim - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Claes Alexander - 11.1 (25 ptn)
4/3 (2) - 4/1
12:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Igodt Vic - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Himschoot Achilles - 11.3 (15 ptn)
4/1 - 4/3 (9)
12:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR De Wilde Maxime - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Allaert Emiel - 13.3 (15 ptn)
4/6 - 6/3 - 6/0
12:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Dhont Estee - 13.6 (3 ptn)
Deroose Laury-Anne - 13.7 (2 ptn) 4/6 - 6/3 - 6/2
13:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Oostvogels Jul - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Baum Nathan - 9.1 (25 ptn)
4/1 - 4/0
13:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Hoorde Brecht - 11.6 (3 ptn)
Neyt Victor - 11.8 (1 ptn) 4/0 - 4/1
13:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Baelen Jade - 11.3 (15 ptn)
De Jaeger Hanne - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/1
13:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Brempt Marilyn - 13.3 (15 ptn)
Ooms Alexine - 13.3 (15 ptn) 6/1 - 6/4