Dagplanning van

  • Datum 04/07/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 294
  • Week 28
  • Adres Krommedijk 30
    8300 Knokke-Heist
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Neve Camille - 10 ptn 6/4 - 7/6 (5)
11:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Keuleneer Sofie - 15 ptn
Mareydt Kim - 30 ptn 6/2 - 6/1
11:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hofman Klaartje - 10 ptn
Van Eeghem Isabelle - 3 ptn 6/4 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
1/2 Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Desein Niels - 115 ptn nr. 20 BIS
De Bosscher Jens - 105 ptn nr. 157 6/2 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verschuere Charles - 15 ptn
Winnaar
Geelen Cedric - 10 ptn
3/6 - 6/4 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vandenbon Kevin - 20 ptn
Lagast Steven - 20 ptn 6/3 - 3/6 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Grupping Robert - 30 ptn
Winnaar
Zerelik Andrzej - 30 ptn
6/4 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smits Herman - 10 ptn
Moeyaert Paul - 10 ptn 5/7 - 7/5 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Danneels Vicky - 10 ptn
Hofman Klaartje - 10 ptn 6/2 - 6/0
13:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mestdagh Isabelle - 20 ptn
Winnaar
Goethals Ann - 15 ptn
6/2 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Despiegelaere Bernard - 45 ptn
Winnaar
Covemaeker Tom - 50 ptn
0/0 opgave
13:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denys Koen - 10 ptn 6/1 - 6/1
15:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jonckheere Nicky - 50 ptn 6/2 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Desein Niels - 115 ptn nr. 20 BIS
De Boes Maikel - 105 ptn nr. 79 7/5 - 7/5
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Groote Robin - 90 ptn
Winnaar
Bogaert Lucas - 80 ptn
6/7 (5) - 6/4 - 6/0
15:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hagemann Christian - 3 ptn
Winnaar
Rufinio Andre - 3 ptn
4/3 opgave
15:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deboel Jarne - 65 ptn
Winnaar
Mohammad Asad - 70 ptn
7/6 (5) - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denys Koen - 10 ptn
Winnaar
Mareydt Tom - 10 ptn
7/5 opgave
15:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lagast Steven - 20 ptn
Winnaar
Zerelik Andrzej - 30 ptn
5/7 - 6/3 - 4/1 opgave
15:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Covemaeker Tom - 50 ptn
Winnaar
Vandeputte Louis - 50 ptn
6/0 - 6/2