Dagplanning van

  • Datum 20/07/2020 - 02/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 358
  • Week 31
  • Adres Korte Moeie 16
    9900 Eeklo
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coryn Pieter - 30 ptn
Van Kerschaver Maxim - 30 ptn 4/6 - 7/5 - 6/2
10:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beirnaert Hanne - 3 ptn
Verstraete Isabelle - 10 ptn 6/2 - 6/2
10:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vroman Robin - 65 ptn
Huyghe Seba - 70 ptn 7/5 - 4/6 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mathieu Thierry - 10 ptn
Bauwens Ives - 10 ptn 4/6 - 6/0 - 6/4
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Jaegher Benedicte - 20 ptn
Moens Kristine - 10 ptn
4/6 - 6/2 opgave
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Versele Kaat - 5 ptn
Claeys Jonathan - 5 ptn
6/1 - 6/3
12:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demeyer Cedric - 80 ptn
Van Driessche Jo - 10 ptn
Matthys Joris - 45 ptn
Van Schaik Arthur - 45 ptn
6/4 - 6/3
12:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Cock Simon - 10 ptn
Verhelst Kylian - 5 ptn
Lemoyne Henk - 5 ptn
Pletinck Rudi - 10 ptn
7/5 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Seghers Jakob - 3 ptn
Winnaar
Janssens Bavo - 10 ptn
6/2 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Vooren Jan - 25 ptn
Vigneri Fabrice - 25 ptn 5/7 - 7/6 - 3/1 opgave
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewispelaere Caroline - 3 ptn
Schepens Hilde - 10 ptn
6/2 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Tollenaere Fiebe - 10 ptn
Coene Lars - 50 ptn
De Coster Griet - 20 ptn
Cromheecke Laurens - 40 ptn
6/4 - 1/6 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Roels van Kerckvoorde Lionel - 15 ptn
Wauters Robbe - 15 ptn
Winnaar
Creytens Hans - 10 ptn
Creytens Jeroen - 20 ptn
6/2 - 7/6 (5)
14:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Gley Jacques - 110 ptn nr. 33
Winnaar
Peralta - Tello Eduardo - 110 ptn nr. 42
6/3 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Poeck Wibo - 90 ptn
Winnaar
Weyne Nathan - 90 ptn
7/5 - 6/2
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Coster Griet - 20 ptn
Knezevic Boris - 10 ptn
Winnaar
Beirnaert Hanne - 3 ptn
Bottequin Nigel - 15 ptn
6/3 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cantens Filip - 40 ptn
Hautekeete Franky - 20 ptn
6/2 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pintea Sabina - 55 ptn
Vandromme Jeline - 60 ptn 1/6 - 6/3 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Catry Nathalie - 25 ptn 6/3 - 6/0
16:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambelin Anthony - 50 ptn
Winnaar
Coene Lars - 50 ptn
6/1 - 7/5