Dagplanning van

  • Datum 06/07/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 48 / 48
  • Week 28
  • Adres Baal 25
    3980 Tessenderlo
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
  • Indoor/outdoor Outdoor
  • Wedstrijdleider Thys Bart
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
14:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hellebaut Tia - P100
Swinnen Aline - P100
7/5 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Cuypers Kristof - P250
Thys Bart - P250
Winnaar
Berghs Geert - P250
Purnal Wim - P250
1/6 - 6/3 - 11/9
14:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Henderickx Bram - P250
Reynders Thomas - P250
6/7 - 6/4 - 10/6
15:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Biesmans Birthe - P100
Billen Michelle - P100
6/3 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Spiessens Marc - P250
Tormans Jurgen - P250
5/7 - 7/6 (4) - 10/2
15:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Berghs Geert - P250
Purnal Wim - P250
6/4 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bekkers Kathleen - P100
Bekkers Kelly - P50
6/4 - 6/2
17:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Boussu Kristien - P250
Verhaegen Katrijn - P250
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Godelaine Philippe - P500
Swennen Joeri - P500
6/4 - 7/5
18:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Creten Lotte - P250
Vandevenne Lieze - P250
1/6 - 7/6 (4) - 10/6
18:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Franssen Jan - P500
Kinable Roel - P500
De Vylder Tibo - P250
Leijssen Rik - P250
6/2 - 6/1
18:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Kort David - P500
Evens Joris - P500
6/4 - 7/5
19:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Godts Tsawarong - P250
Jané Maria - P250
6/1 - 6/1
19:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Franssen Jan - P500
Kinable Roel - P500
Medjahed Jamel - P500
Van Vlasselaer Jasper - P500
6/4 - 6/3