Dagplanning van

  • Datum 17/07/2020 - 26/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 290
  • Week 30
  • Adres Kruishei 10
    2440 Geel
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Pauwels Valerie - 20 ptn
Vanhoof Jens - 35 ptn
Verrezen Hanne - 15 ptn
Verbeek Arthur - 5 ptn
7/6 (5) - 1/6 - 11/9
09:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van den Houdt Menno - 9.3 (15 ptn)
Van Grinsven Fons - 9.4 (10 ptn) 4/0 - 4/0
09:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Brempt Marilyn - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Verheyden Bo - 13.4 (10 ptn)
1/0 opgave
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pauwels Valerie - 20 ptn
Vanhoof Jens - 35 ptn
Winnaar
Lambaerts Nancy - 10 ptn
Peeters Lydrick - 50 ptn
7/5 - 6/0
11:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Camillo Matteo - 9.3 (15 ptn)
Paulus Sofie - 9.4 (10 ptn) 4/0 - 4/0
11:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Hoppe Jelle - 13.3 (15 ptn)
Gebruers Jasper - 13.3 (15 ptn) 6/3 - 7/5
11:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Smeets Janne - 11.3 (15 ptn)
Gebruers Ella - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 4/1
12:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Boeckx Andreas - 10 ptn
Van Bael Arne - 20 ptn
Dierckx Tom - 10 ptn
Peeters Tom - 20 ptn
2/6 - 6/3 - 12/10
12:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Dams Stan - 30 ptn
Hendrickx Tijs - 20 ptn 6/1 - 6/1
12:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Verlies Nena - 20 ptn
Winnaar
Vandael Dien - 3 ptn
2/6 - 6/0 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dams Petra - 10 ptn
Vansant Nele - 5 ptn
Van Beylen Cindy - 5 ptn
Van Echelpoel Vanessa - 10 ptn
6/2 - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Jonghe Kato - 5 ptn
Daems Brent - 3 ptn
Winnaar
Ennekens Celien - 10 ptn
Leys Jonas - 5 ptn
6/4 - 7/6 (3)
14:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Soontjens Yesin - 40 ptn
Verbiest Steven - 20 ptn
Heylen Jan-Hendrik - 30 ptn
Van Hove Gilles - 30 ptn
6/3 - 6/3
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bollansee Ellen - 15 ptn
Buelens Elke - 15 ptn
Bax Nicky - 15 ptn
Pauwels Els - 15 ptn
6/2 - 3/6 - 10/5
15:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Boeckx Andreas - 10 ptn
Van Bael Arne - 20 ptn
Beirinckx Chiel - 5 ptn
Leysen Willem - 5 ptn
6/4 - 7/6 (2)
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Leys Jonas - 5 ptn
Verbeek Arthur - 5 ptn
Verbist Lander - 10 ptn
Verbist Rudy - 3 ptn
6/3 - 6/3
15:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Weyns Juul - 11.3 (15 ptn)
Dencikowski Maksymilian - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 2/4 - 4/1
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ennekens Celien - 10 ptn
Leys Jonas - 5 ptn
6/3 - 6/2
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bouwen Mathieu - 100 ptn
Wullaert Alexander - 40 ptn
Leysen Kristof - 85 ptn
Wery Kevin - 45 ptn
1/6 - 6/2 - 10/8