Dagplanning van

  • Datum 25/06/2020 - 05/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 137
  • Week 27
  • Adres Sportpleinstraat 5
    9220 Hamme (O.-Vl.)
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Langbeen Veerle - 15 ptn
Van Driessche Krista - 15 ptn
7/5 - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bauwens Heleen - 5 ptn
Matthieu Els - 10 ptn
Cochez Christel - 5 ptn
Hesters Petra - 10 ptn
6/0 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Poppe Elisabeth - 3 ptn
Wuylens Jonas - 25 ptn
Pauwels Annick - 15 ptn
Cleemput Jan - 15 ptn
7/6 (6) - 6/0
11:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Allaer Thomas - 55 ptn
De Coninck Guy - 35 ptn
Bontinck Stefan - 20 ptn
De Beule David - 70 ptn
4/6 - 6/2 - 10/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Poppe Elisabeth - 3 ptn
Schalck Dirk - 55 ptn
Raemdonck Sarah - 15 ptn
Claessens Stefan - 25 ptn
7/6 (6) - 0/6 - 10/8
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lemahieu Tim - 55 ptn
Nelis Nico - 5 ptn
Winnaar
Dupont Ben - 15 ptn
Nevens Laurens - 40 ptn
7/5 - 3/6 - 10/6
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Engelbeen Bob - 3 ptn
Opsomer Vincent - 3 ptn
6/2 - 6/2
14:45 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brems Anne-Sophie - 65 ptn
Eeraerts Fabian - 60 ptn
Winnaar
Maes Félice - 70 ptn
Heirman Kenzo - 55 ptn
7/5 - 3/6 - 10/5
14:45 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Kimpe Inneke - 5 ptn
Bracke Miguel - 3 ptn
6/2 - 1/6 - 11/9
14:45 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Allaer Thomas - 55 ptn
De Coninck Guy - 35 ptn
Winnaar
Lemahieu Tim - 55 ptn
Nizette Pascal - 35 ptn
6/3 - 0/6 - 10/6
14:45 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Brabander Sven - 20 ptn
Jacobs Nico - 10 ptn
Hiel Jan - 5 ptn
Van Achter Filip - 20 ptn
6/1 - 2/6 - 10/7
16:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Moerman Birte - 55 ptn
Van Den Bergh Inge - 3 ptn
6/2 - 6/7 (4) - 10/8
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claeys Céline - 15 ptn
Lippens Laurent - 60 ptn
Winnaar
Decommer Katrijn - 20 ptn
D'Hondt Pieter - 60 ptn
5/7 - 7/5 - 10/3
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Allaer Thomas - 55 ptn
De Meyer Tom - 70 ptn
Schalck Niels - 65 ptn
Vandenmeersschaut Jens - 60 ptn
7/6 (12) - 6/7 (4) - 13/11