Dagplanning van

  • Datum 10/08/2020 - 16/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 68
  • Week 33
  • Adres Emanuel Hielstraat 108
    9050 Gentbrugge
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Motet Rick - P100
Willems Gael - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deschaeck Nicolas - P100
Devolder Alexander - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Grande Peter - P100
Van der Vorst Pieter- Jan - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dockx Désiré - P100
Wachtelaer Lieven - P100
7/5 - 7/6
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Reusens Dennis - P250
Van den Brande Peter - P100
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Calleeuw Yanis - P250
Duhou Milan - P250
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Tiberghien Jean - P250
Van Melkebeke Iwen - P250
Winnaar
Delbaen Milan - P100
Maveau Maxim - P100
7/5 - 7/6
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Landtsheer Jan - P250
Van Hee Stijn - P250
7/5 - 7/6
14:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Genouw Nathalia - P100
Lootens Barbara - P100
6/2 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cuvelier Laure - P50
De Coker Klara - P50
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
De Decker Tim - P500
De Neef Yves - P500
De Peuter Maxim - P250
De Peuter Tom - P500
7/5 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Coninck Frank - P500
Van Mullem Alain - P500
6/4 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Delange Luna - P250
Dhondt Elke - P250
Vanhaecke Axelle - P250
Van Laere Louise - P250
6/1 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Catthoor Mieke - P250
De Cock Sara - P250
6/1 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Pestel Stefanie - P100
Garré Maaike - P100
6/4 - 7/5
15:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Visscher Katrien - P100
Heirwegh Annelore - P100
7/6 - 3/6 - 10/6
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Decker Tim - P500
De Neef Yves - P500
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Muinck Bodhi - P250
Snauwaert Mathieu - P500
6/3 - 6/2
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Delange Luna - P250
Dhondt Elke - P250
6/2 - 6/2
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Cieters Sabrina - P250
De Geest Kim - P250
6/3 - 6/2