Dagplanning van

  • Datum 13/07/2020 - 26/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 199
  • Week 30
  • Adres Sint-Lambrechts-Herkstraat 69 BUS 5
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Carolus Quirina - 15 ptn
Vroonen Jo - 10 ptn
Langendries An - 15 ptn
Nijskens Ward - 15 ptn
6/1 - 2/6 - 10/0
11:45 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Pascale - 5 ptn
Bertels Guy - 3 ptn
Winnaar
Meys Brenda - 5 ptn
Vanhamel Steven - 10 ptn
6/3 - 6/2
11:45 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bynens Jan - 20 ptn
Degens Geert - 10 ptn
Michotte Pieter - 15 ptn
Vroonen Jo - 10 ptn
6/4 - 6/1
12:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nelissen Gertjan - 40 ptn
Vanhees Jef - 15 ptn
Corsini Dario - 40 ptn
Verjans Dietger - 3 ptn
6/0 - 6/2
12:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Roosemont Ilse - 5 ptn 6/0 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Robben Danny - 20 ptn
Winnaar
Verschueren Arne - 20 ptn
7/6 (3) - 6/0
13:45 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schoofs Grisha - 30 ptn
Jooken Eline - 30 ptn 6/2 - 6/2
13:45 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Orlandini Marc - 5 ptn 6/2 - 6/2
15:15 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ragusa Alfredo - 40 ptn
Vanbergen Jan - 40 ptn 6/0 - 6/1
15:15 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Michotte Pieter - 10 ptn
Grauwels Frederic - 10 ptn 6/7 (5) - 6/4 - 6/0
15:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cops Gwendoline - 40 ptn
Motmans Lisa - 20 ptn
Winnaar
Milis Tinne - 25 ptn
Salien Esther - 20 ptn
4/6 - 6/2 - 10/3
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Michiels Frederick - 5 ptn
Vroonen Jo - 10 ptn
Schoups Jari - 5 ptn
Schroyen Bert - 10 ptn
7/6 (7) - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Luwel Anita - 10 ptn
Stulens Sara - 3 ptn
Janssens Pascale - 5 ptn
Roosemont Ilse - 5 ptn
6/2 - 6/0
17:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bosmans Annelien - 30 ptn 6/1 - 2/6 - 6/2
17:15 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wouters Manon - 5 ptn
Winnaar
Aiola Elena - 5 ptn
6/2 - 6/2
17:15 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schoups Olivier - 30 ptn
Robyns Seth - 30 ptn 7/6 (1) - 6/2