Dagplanning van

  • Datum 03/08/2020 - 09/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 89
  • Week 32
  • Adres Linkhoutsestraat 51
    3545 Zelem
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Erkens Ruben - P250
Vanhove Kristof - P250
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Beelen Christophe - P250
Claes Dimitri - P100
Winnaar
Lens Leander - P250
Sannen Jeroen - P100
6/3 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Holtappels Christophe - P100
Yanez Jose - P250
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Cypers Steven - P250
Pluymers Pieter - P250
7/5 - 7/5
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Bastijns Xavier - P250
Vanhorenbeek Roel - P100
6/1 - 6/1
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Bex Peter - P250
Vandersmissen Philippe - P250
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Theys Katrien - P250
Theys Michel - P250
6/2 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Liesenborgs Ann - P100
Bloemen Frankie - P100
6/3 - 6/3
10:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Groote Julie - P100
Van Der Made Joost - P250
6/1 - 6/2
10:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Coomans Justien - P100
Merckx David - P100
6/0 - 6/0
10:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vandevenne Lieze - P250
Claes Koen - P250
6/4 - 6/2
11:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Creten Lotte - P250
Cuypers Michael - P100
6/7 - 6/2 - 10/4
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Vocht Laurens - P250
Schils Thibauld - P500
6/3 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Franssen Jan - P500
Hulshagen Toon - P250
6/3 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Cypers Steven - P250
Huybrechts Jelle - P500
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dewilde Maarten - P250
Wijgaerts Siemen - P250
Winnaar
Swennen Joeri - P500
Van Geel Rik - P250
6/3 - 7/6 (8)
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Beckers Chriscair - P500
Simons Ben - P500
6/0 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Evens Joris - P500
Moinil Christof - P750
6/4 - 5/7 - 10/6
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750
Winnaar
Kajou Brian - P500
Toussaint Yves - P750
Franssen Jan - P500
Vandevenne Jens - P500
6/4 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P750 Cleiren Geert - P750
Geukens Nicolas - P750
6/4 - 6/2