Dagplanning van

  • Datum 22/06/2020 - 28/06/2020
  • Aantal inschrijvingen 77
  • Week 26
  • Adres Linkhoutsestraat 51
    3545 Zelem
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Uten Joeri - P100
Vanhorenbeek Roel - P100
6/3 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Bex Peter - P250
Hasevoets Rob - P250
6/3 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Den Bergh Wim - P100
Vets Yuri - P250
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Sannen Jeroen - P100
Theunis Toon - P250
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Blommaert Tim - P250
Vanderelst Erik - P250
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 D'Exelle Rigo - P250
Pluymers Pieter - P250
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Spruyt Nathan - P250
Vanmechelen Michiel - P250
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Claes Koen - P250
Lens Leander - P250
6/4 - 6/4
11:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vynckier Lien - P250
Schauwers Arne - P250
Winnaar
Jané Maria - P250
Persoons Dries - P500
6/2 - 7/5
11:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Den Broeck Nathalie - P500
De Peuter Maxim - P250
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Loncke Geert - P250
Vandersmissen Philippe - P250
6/1 - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Jané Maria - P250
Persoons Dries - P500
6/1 - 4/6 - 13/11
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Kuppers Dennis - P250
Ramaekers Stefan - P250
6/1 - 6/7 (5) - 10/7
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Creten Lotte - P250
Jané Maria - P250
Boussu Kristien - P250
Van Gelder Bieke - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Borgions Els - P250
Chantraine Dominique - P250
6/3 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Bervoets Ruth - P250
Heyrman Yenthel - P250
6/3 - 2/6 - 10/8
14:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Creten Lotte - P250
Jané Maria - P250
7/6 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Daniels Sofie - P250
Jaddoulle Sara - P250
6/0 - 6/0
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Huybrechts Jelle - P500
Pluymers Pieter - P250
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Cuyper Edwin - P500
Mitchaux Gert - P500
6/3 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Smet Raf - P500
Vanfroyenhoven Kevin - P500
Winnaar
Put Niels - P500
Put Stef - P250
6/3 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Kinable Roel - P500
Tackoen Gauthier - P500
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Ceyssens Robbe - P500
Teuwen Wouter - P250
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Juste Robin - P500
Logghe Maarten - P500
6/3 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Medjahed Jamel - P500
Strauven Stijn - P500
6/4 - 4/6 - 10/8
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Put Niels - P500
Put Stef - P250
6/4 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Biesmans Gertjan - P500
Verheyen Vincent - P500
7/6 (5) - 6/4