Dagplanning van

  • Datum 17/08/2020 - 30/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 514 / 520
  • Week 35
  • Adres Tennislaan 1
    3900 Overpelt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lauwers Heleen - 10 ptn
Lauwers Sara - 3 ptn
Gielen Els - 3 ptn
Goethaert Ann - 10 ptn
6/3 - 6/3
10:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Romy - 50 ptn
Peeters Raf - 10 ptn
Winnaar
Steensels Steffi - 20 ptn
Jonkers Kurt - 40 ptn
6/3 - 6/1
10:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Overweg Ruben - 70 ptn
Thijs Michiel - 20 ptn
Swennen Marc - 5 ptn
Van Bakel Niels - 85 ptn
6/1 - 6/2
10:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beerens Peter - 50 ptn
Schuurmans Steven - 3 ptn
Davidts Niels - 3 ptn
Moons Steven - 3 ptn
6/2 - 6/2
10:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Jong Melissa - 60 ptn
Winnaar
Bosmans Elise - 40 ptn
6/0 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Looijmans Frans - 50 ptn
Houben Seth - 50 ptn 3/0 opgave
10:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deckx Wim - 10 ptn
Van Engeland Frans - 3 ptn 6/3 - 6/4
12:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Steensels Ine - 35 ptn
Steensels Steffi - 20 ptn
Geers Kirsten - 30 ptn
Pareyn Stephanie - 3 ptn
6/2 - 6/3
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Slegers Anja - 10 ptn
Haex Jos - 5 ptn
2/6 - 6/3 - 10/7
12:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dyckmans Wim - 10 ptn
Melotte Gunther - 20 ptn
Winnaar
Hoeben Tristen - 20 ptn
Tijssen Joris - 10 ptn
7/5 - 2/6 - 10/8
12:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Woestenberg Hope - 30 ptn
Winnaar
Vandoninck Cato - 30 ptn
6/3 - 6/1
12:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Graaf Sandra - 20 ptn
Ricci Marina - 25 ptn 6/4 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sevens Marnick - 30 ptn
Gybels Ken - 20 ptn 7/5 - 3/6 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schoofs Luc - 50 ptn
Jacobs Eddy - 40 ptn 6/2 - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Erum Ben - 3 ptn
Winnaar
Vrysen Peter - 5 ptn
6/7 (7) - 6/2 - 6/2
14:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Janssen Anneleen - 75 ptn
Janssen Lotte - 50 ptn
6/0 - 7/5
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dirx Liesbeth - 35 ptn
Claes Emile - 50 ptn
Lyen Anne - 45 ptn
Vanden Boer Luc - 45 ptn
6/5 opgave
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vlassaks Claudia - 15 ptn
Schouteden Wim - 10 ptn
Creemers Heidi - 10 ptn
Peeters Johan - 15 ptn
6/4 - 6/0
14:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Schuermans Angela - 15 ptn
Vandewinkel Rob - 20 ptn
Winnaar
Kerkhofs Katrien - 25 ptn
Poelmans Kurt - 20 ptn
6/2 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dreesen Bart - 20 ptn
Dreesen Geert - 40 ptn
Klok Jan - 40 ptn
Van Diest Kresten - 10 ptn
6/2 - 7/5
14:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bex Eline - 85 ptn
Vandeputte Bente - 85 ptn 7/5 - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 35 1 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kauffmann Lut - 55 ptn
Winnaar
Palmans Elke - 35 ptn
6/7 (7) - 7/6 (11) - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coninx Annick - 3 ptn
Verhoeven Jennifer - 10 ptn 6/1 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssen Anneleen - 75 ptn
Stessens Loes - 15 ptn
7/6 (0) - 7/6 (5)
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pareyn Stephanie - 3 ptn
Spreuwers Ellen - 15 ptn
6/2 - 7/6 (6)
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Sarah - 95 ptn
Bussels Gijs - 40 ptn
6/3 - 6/4
16:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Doms Rune - 75 ptn
Hulsbosch Gert-Jan - 55 ptn
Overweg Ruben - 70 ptn
Vanbussel Eric - 65 ptn
4/6 - 7/5 - 11/9
16:00 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Van Impe Amelie - 105 ptn nr. 60
Rubbrecht Antje - 110 ptn nr. 32 6/1 - 1/6 - 7/6 (5)
16:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Degreve Lander - 3 ptn
Winnaar
Spronk Max - 10 ptn
6/0 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Clauwers Patrick - 25 ptn
Winnaar
Cuyvers Raf - 30 ptn
6/2 - 6/0
16:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Spooren Sven - 25 ptn
Fuchs Erik - 20 ptn 7/6 (5) - 7/5
17:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vastmans Lotte - 10 ptn
Winnaar
Samuels Rachel - 10 ptn
6/1 - 7/5