Dagplanning van

  • Datum 19/06/2020 - 28/06/2020
  • Aantal inschrijvingen 225 / 239
  • Week 26
  • Adres Neteldreef 6
    2900 Schoten
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:45 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ahrens Barbara - 15 ptn
De Groof Virginia - 15 ptn
1/6 - 6/1 - 10/4
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Boelens Leslie - 3 ptn
De Laet Ann - 5 ptn
Smets Tanja - 5 ptn
Van Looy Sarah - 3 ptn
7/5 - 1/6 - 13/11
11:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Budel Diederick - 55 ptn
Peeters Laurens - 35 ptn
Winnaar
de Malaise Dimitri - 25 ptn
Labeau Bert - 65 ptn
6/4 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Bie Alex - 5 ptn
Van Den Plas Jimmy - 3 ptn
6/4 - 6/2
12:45 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fourgny Katia - 20 ptn
Lachat Kristin - 10 ptn
6/7 (7) - 6/4 - 10/4
12:45 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schouwaerts Joke - 3 ptn
Van Oevelen Wendy - 10 ptn
6/2 - 7/5
12:45 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ceuppens Rudy - 5 ptn
Pont Anthony - 10 ptn
Leerdam Hans - 5 ptn
Van Reeth Wim - 5 ptn
7/5 - 0/6 - 10/6
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vansant Sofie - 10 ptn
Van den Putte Gert - 35 ptn
Winnaar
Oyen Catherine - 15 ptn
Hoogewijs Davy - 45 ptn
7/6 (5) - 4/6 - 10/8
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceuppens Charlotte - 3 ptn
Pont Anthony - 10 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Paepen Peter - 10 ptn
Van de Velde Cliff - 20 ptn
Winnaar
De Vocht Koen - 10 ptn
Van Tricht Yves - 20 ptn
6/7 - 6/0 - 10/6
16:15 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ruinemans Nerena - 50 ptn
Van Looveren Annik - 35 ptn
6/3 - 2/6 - 10/7
16:15 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kop Jansen Yentl - 15 ptn
Kop Jansen David - 10 ptn
Winnaar
Vermeiren Karin - 20 ptn
Langens Paul - 10 ptn
6/0 - 7/5
16:15 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pont Cedric - 10 ptn
Pont Ronny - 35 ptn
Lemmens Erik - 30 ptn
Swift Andrew - 30 ptn
6/4 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bruyninckx Jeremy - 90 ptn
Verlinden Glenn - 50 ptn
Winnaar
Vanderhaeghe Nick - 60 ptn
Wijnen Yannick - 75 ptn
6/4 - 6/3
18:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stobbelaar Pascale - 20 ptn
Van Limbergen Kristin - 40 ptn
7/6 (4) - 6/0
19:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Homblé Caro - 40 ptn
Vermeulen Jordi - 50 ptn
Winnaar
Martens Ellen - 40 ptn
De Bevere Senne - 50 ptn
6/3 - 1/6 - 10/4