Dagplanning van

  • Datum 10/08/2020 - 16/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 48
  • Week 33
  • Adres Quinkenstraat Z/N
    1930 Zaventem
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Dyck Andrew - P100
Warlop Marc - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Ayeni Kevin - P100
De Beus Steven - P100
Broeckaert Maxime - P100
Cernuda da Silva Gael - P100
6/4 - 6/3
09:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Leuwers Anton - P100
Vandelannoote Sander - P100
6/3 - 6/2
09:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dessaint David - P100
Uzeel Bart - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ayeni Kevin - P100
De Beus Steven - P100
6/0 - 6/1
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Oostvogels Sam - P100
Sundermann Dean - P100
6/0 - 6/1
11:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geens Pieterjan - P100
Karimi Rad Farzad - P100
6/4 - 7/6 (5)
13:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Ventura Caroline - P50
Gascon Pamela - P100
6/2 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Draelants Annick - P100
Jennart Els - P50
6/3 - 6/2
13:45 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Den Bempt Audrey - P100
Verse Pascale - P100
6/0 - 6/0
13:45 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Binst Elke - P100
Duflou Marie - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
14:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jansen Litte - P100
Van Wilderode Tinneke - P100
6/0 - 6/2
14:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goovaerts An - P50
Van Rymenant Anouk - P50
6/2 - 5/7 - 10/8
15:45 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Paternoster Nathalie - P100
Simon Ann-Laure - P100
6/1 - 6/0
17:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Jansen Litte - P100
Ringoet Georges - P100
6/3 - 6/2
17:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Simon Marie-Charlotte - P250
Leroy Ben - P250
6/4 - 6/4
17:45 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Bohyn Laura - P100
Demeûs Olivier - P250
6/2 - 6/2
17:45 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Den Eynde Youtha - P100
Maximus Dean - P250
6/3 - 6/2
18:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vynckier Lien - P250
Schauwers Arne - P250
4/6 - 6/1 - 10/4
18:30 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Cock Bianca - P250
Fumiere Olivier - P250
6/3 - 7/6 (4)
19:45 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vanvaerenbergh Debbie - P250
Vanvaerenbergh Tim - P250
6/0 - 6/1