Dagplanning van

  • Datum 20/06/2020 - 05/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 259
  • Week 27
  • Adres Molenstraat 18A
    8560 Wevelgem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:15 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Decorte Marianne - 5 ptn
Verhamme Katlijn - 10 ptn
6/4 - 7/5
10:15 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Crombez Jakob - 5 ptn
Raes Tom - 3 ptn
Pype Nicky - 3 ptn
Sinnesael Bert - 3 ptn
7/6 (6) - 6/3
10:15 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meuleman Kurt - 50 ptn 6/2 - 3/6 - 6/1
10:15 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Catteau Damien - 25 ptn
Willemyns Bart - 25 ptn 6/3 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gesquiere Samuel - 30 ptn
Winnaar
Deweer Tim - 25 ptn
3/6 - 7/6 (7) - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Toebaert Kenneth - 10 ptn
Winnaar
Lemay Julien - 3 ptn
6/0 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claeys Matthieu - 60 ptn
Knockaert Christophe - 60 ptn 7/5 - 6/4
13:45 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Parmentier Birgit - 10 ptn
Crombez Jakob - 5 ptn
Decorte Marianne - 5 ptn
Vandenbussche Jeroen - 10 ptn
7/5 - 6/2
13:45 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Defevere Mattias - 35 ptn
De Mits Luc - 20 ptn
6/3 - 6/2
13:45 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
D'Hondt Cyril - 50 ptn
Devriese Stefan - 40 ptn 6/4 - 3/6 - 6/3
15:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Malfait Bieke - 20 ptn 6/3 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Depla Dries - 90 ptn
Kinget Lennert - 75 ptn 6/2 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deprez Kristof - 10 ptn
Maertens Franky - 10 ptn 4/6 - 7/5 - 6/0
17:15 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brison Caroline - 20 ptn
Vervaeck Michiel - 10 ptn
Malfait Bieke - 20 ptn
D'Haene Christophe - 10 ptn
6/1 - 6/4
17:15 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deroo Patrick - 5 ptn
Leenaert Bernard - 10 ptn 6/3 - 6/3
21:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Wienken Niurka - 3 ptn
Andries Veronique - 5 ptn 6/1 - 6/1