Dagplanning van

  • Datum 31/08/2020 - 06/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 146
  • Week 36
  • Adres Kattenbroek 33
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Horsten Stijn - P250
Vanmechelen Michiel - P250
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Coppens Bart - P250
Mestdag Sven - P250
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
De Cock Roel - P250
Thomas Anton - P250
Lefere John - P250
Van couwenberghe Ken - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Driesen Patrick - P250
Laenen Gert - P250
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Weerdt Kristof - P100
Van Assche David - P100
Winnaar
De Beus Steven - P100
De Pauw Bob - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Celis Gregory - P100
Peeters Kristof - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bruneel Mathias - P100
Francken Filip - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Rooms Bernard - P100
Thomas Arne - P250
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dierks Tor - P100
Madreel Gio - P100
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Moens Geert - P100
Peeters Dave - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cornelissen Koen - P100
Ysebaert Kris - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Janssens Stef - P250
Voorhelst Dean - P250
Winnaar
Callens Steven - P250
Claes Marc - P250
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Daniel Stephane - P250
Van Duerm Herwig - P250
Winnaar
Mulia Tony - P250
Veen Patrick - P250
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Rosiers Yves - P250
Van Camp Nico - P250
De Schutter Jan - P250
Lambrechts Yves - P250
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bogaerts Bram - P500
Laureys Wim - P500
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dockx Désiré - P100
Priem Stef - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Peuter Tom - P500
Van Honste Kris - P250
Winnaar
Govaerts Bart - P500
Van Camp Jan - P500
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Vleeschouwer David - P500
Roggemans Nino - P500
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bauwmans Bart - P500
Van Hecke Pieter - P500
6/4 - 6/3