Dagplanning van

  • Datum 07/09/2020 - 13/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 56 / 56
  • Week 37
  • Adres Zonnelaan 61
    8430 Middelkerke
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Bosschem Francis - P250
Vanden Berghe Alain - P250
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Fiers Glenn - P250
Verslype Pieterjan - P250
6/4 - 7/5
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Vleeschouwer Manu - P100
Heugeu Cedric - P100
Winnaar
Leijssen Rik - P250
Leijssen Wim - P250
7/6 - 7/6
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Verlet Benjamin - P100
Wille Filip - P100
6/4 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Soenen Stefaan - P250
Vanhaecke NICK Gerard - P100
Winnaar
Leijssen Rik - P250
Leijssen Wim - P250
7/6 - 7/6
09:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Cremer Cedric - P250
Molenaers Koen - P250
6/2 - 6/2
10:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Decramer Isabelle - P100
Dedrie Sofie - P50
7/6 - 7/6
10:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vachon Hugo - P250
Van Hoorickx Maarten - P250
7/6 - 6/7 - 10/7
10:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Pereboom Lawrence - P250
Van Laere Stefaan - P250
7/6 - 7/6
11:15 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dessin Joke - P50
Evers Annelies - P50
6/4 - 7/5
11:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Cosman Sebastiaan - P250
Everaert Simon - P250
6/0 - 6/3
11:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Leijssen Rik - P250
Leijssen Wim - P250
6/1 - 6/3
12:15 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cools Annik - P100
Ruyssen Natalie - P100
6/0 - 6/2
12:15 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lips Veerle - P100
Vermeulen Nele - P50
6/2 - 6/1
12:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Jauquet Dominique - P250
Vanhoutte Thorkild - P250
6/3 - 1/2 opgave
13:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berteloot Hanne - P100
Clarysse Herlinde - P100
6/3 - 6/2
14:30 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Keirsebilck Valerie - P250
Vanderschommen Emma - P100
6/0 - 6/3
14:30 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Serruys Stephanie - P250
Vanhaecke Axelle - P250
7/5 - 4/6 - 10/6
15:30 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Jonghe Kaat - P250
T'Kindt Isabel - P250
7/6 (3) - 6/3