Dagplanning van

  • Datum 29/06/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 694
  • Week 28
  • Adres Oude Kerkstraat 24
    3660 Opglabbeek
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Reyskens Nele - 5 ptn
Rosiers Lieve - 15 ptn
Damiaans Kelly - 15 ptn
De Meyer Ellen - 3 ptn
6/2 - 6/0
09:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vranken Lien - 40 ptn
Vreven Bjarni - 40 ptn
Winnaar
Janssen Anneleen - 75 ptn
Kusters Piet - 40 ptn
6/3 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bessemans Tim - 40 ptn
Hulsbosch Mathias - 40 ptn 7/5 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cortens Joeri - 70 ptn
Rutten Bert - 55 ptn 6/0 - 6/4
09:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vaesen Ruben - 25 ptn
Winnaar
Vandebeek Tom - 25 ptn
3/6 - 6/2 - 7/6 (2)
09:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Luyten David - 10 ptn
Winnaar
Cox Tom - 3 ptn
6/2 - 6/1
09:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Roox Tess - 30 ptn
Schreurs Sigi - 30 ptn 7/6 (5) - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Henkens Kelly - 3 ptn
Sontrop Sabrina - 3 ptn
Driesen Sofie - 3 ptn
Kerkhofs Valerie - 5 ptn
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jaeken Marie - 15 ptn
Neelen Kristof - 5 ptn
4/6 - 6/4 - 10/4
11:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Damiaans Kelly - 15 ptn
Winnaar
Reumers Lisa - 30 ptn
3/6 - 6/2 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vliegen Ronny - 5 ptn
Berghs Michel - 10 ptn 6/4 - 6/3
11:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Orshoven Jules Alexander - 11.8 (1 ptn)
Winnaar
Gelissen Gerben - 11.6 (3 ptn)
4/0 - 4/0
11:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Hollanders Jemery - 30 ptn 6/1 - 6/0
11:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Broekhoven Kaat - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Sykes Jentel - 13.4 (10 ptn)
6/1 - 6/1
12:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vanhove Tanja - 40 ptn
Conings Peter - 3 ptn
Winnaar
Maenen Daphne - 5 ptn
Willems Kurt - 45 ptn
6/1 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Smeets Anita - 5 ptn
Camps Jos - 15 ptn
Aras Nathalie - 10 ptn
Driesen Vital - 10 ptn
6/3 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lenaerts Timo - 3 ptn
Pauls Dave - 5 ptn
Winnaar
Gendera Frank - 5 ptn
Gendera Lukas - 3 ptn
6/7 (5) - 6/4 - 10/6
12:30 ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smits Jill - 40 ptn
Stas Eva - 50 ptn 6/1 - 6/0
12:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Wouter - 90 ptn
Winnaar
Bouman Pieke - 85 ptn
1/6 - 7/5 - 0/0 opgave
12:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rouffa Bern - 5 ptn 6/4 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Scheepers Guy - 30 ptn
Winnaar
Janssen Harry - 25 ptn
7/6 (5) - 3/6 - 6/1
12:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR El Hif Rani - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Gelissen Gerben - 11.6 (3 ptn)
4/0 - 2/0 opgave
14:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
Evens Lien - 75 ptn
Schepers Goele - 75 ptn
Winnaar
Awouters Julie - 70 ptn
Vereecken Laura - 80 ptn
7/5 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bogaers Elien - 30 ptn
Maenen Daphne - 5 ptn
Scheepers Silke - 10 ptn
Vranken Lien - 40 ptn
6/1 - 2/6 - 10/6
14:00 DUBBEL GEMENGD 9 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Raison Carina - 3 ptn
Vandelaer Luc - 3 ptn
Winnaar
Quicken Janne - 5 ptn
Aerts Sam - 3 ptn
7/6 (5) - 7/5
14:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brebels Britt - 70 ptn
Smeets Julie - 75 ptn 6/3 - 3/6 - 5/4 opgave
14:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vossen Noor - 25 ptn
Schreurs Sigi - 30 ptn 0/6 - 6/3 - 6/2
14:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gabriels Wendy - 3 ptn
Peeters Lindsay - 5 ptn 7/6 (5) - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bouman Lewie - 55 ptn 6/2 - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Doleweerd Boudewijn - 30 ptn
Winnaar
Schreurs Jasper - 30 ptn
7/5 opgave
14:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Bogaerts Mattiz - 11.3 (15 ptn)
De Ryck Manu - 11.4 (10 ptn) 4/2 - 4/0
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bogaerts Carmen - 10 ptn
Creemers Wendy - 20 ptn
Kalders Shana - 15 ptn
Kragten Ellen - 15 ptn
1/6 - 6/0 - 15/13
15:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bosmans Bart - 10 ptn
Schepers Johnny - 10 ptn
6/4 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Eerlings Noor - 45 ptn 6/3 - 7/6 (5)
15:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Plessers Roel - 40 ptn
Winnaar
Box Mario - 45 ptn
6/3 - 7/5
15:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Scherens Mathis - 9.6 (3 ptn)
Van Puyenbroeck Alexis - 9.8 (1 ptn) 4/1 - 4/2
15:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Schreurs Liesa - 9.8 (1 ptn)
Van Vliet Bram - 9.7 (2 ptn) 4/2 - 4/2
15:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vandenhoudt Bram - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Janssen Seppe - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 3/6 - 7/6 (1)
15:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Rijken Inge - 13.6 (3 ptn)
Purnal Valerie - 13.7 (2 ptn) 6/1 - 6/4
15:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Cardeynaels Romy - 10 ptn
Rijken Emma - 5 ptn 6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maggen Michael - 45 ptn
Vanhees Bram - 3 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Clauwers Ivan - 50 ptn
Grooten Philippe - 40 ptn
Winnaar
Willems Karel - 35 ptn
Willems Kurt - 45 ptn
1/6 - 6/3 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Creyns Patrick - 10 ptn
Ferson Kurt - 15 ptn
Meus Jeffrey - 15 ptn
Meyssen Gunther - 10 ptn
4/6 - 6/4 - 10/8
17:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lemmens Eline - 5 ptn
Ackermans Ines - 5 ptn 6/4 - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Martens Hanne - 10 ptn
Winnaar
Scheepers Nele - 5 ptn
6/4 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanbriel Lode - 30 ptn
Vandersanden Mathy - 30 ptn 6/3 - 7/5
17:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daniels Bart - 5 ptn
Vliegen Ronny - 5 ptn 4/6 - 6/3 - 3/1 opgave
17:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Scherens Mathis - 9.6 (3 ptn)
Schreurs Liesa - 9.8 (1 ptn) 4/2 - 4/1