Dagplanning van

  • Datum 29/08/2020 - 06/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 212 / 210
  • Week 36
  • Adres Zeenstraat 80
    1933 Sterrebeek
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
  • Indoor/outdoor Outdoor
  • Wedstrijdleider Bohne Luna
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Wildiers Tine - 45 ptn
Winnepenninckx Britt - 40 ptn
7/6 (4) - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Monstrey Annelien - 15 ptn
Peulders Katja - 15 ptn
6/2 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Wouters Amber - 15 ptn
De Wolf Pieter - 10 ptn
3/6 - 6/4 - 11/9
11:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Rayen Rafael - 20 ptn
Van Brusselt Dennis - 70 ptn
Winnaar
Dekleermaeker Rob - 20 ptn
Piette Cedric - 65 ptn
6/0 - 6/0
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Debuyzer Maïté - 75 ptn
Bols Dylan - 15 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
Rayen Rafael - 20 ptn
6/1 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dekleermaeker Rob - 20 ptn
Meeremans Tibau - 110 ptn
Winnaar
Beynen Bram - 50 ptn
Marck Joachim - 90 ptn
3/6 - 7/5 - 10/6
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Gerits Peggy - 10 ptn
Jooris Kathleen - 3 ptn
De Bont Helen - 10 ptn
Ooghe Camille - 3 ptn
1/6 - 7/6 (2) - 12/10
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Taymans Britt - 30 ptn
Borgers Dries - 100 ptn
Winnaar
Haesmans Valerie - 65 ptn
Despeghel Aaron - 75 ptn
4/6 - 6/1 - 18/16
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Dyck Nicky - 110 ptn
Loosvelt Mathieu - 105 ptn
6/3 - 6/0
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Deyn Florent - 3 ptn
Rosseel Erik - 3 ptn
De Coster Arnaud - 10 ptn
Francis Jelle - 20 ptn
6/4 - 1/6 - 10/5
17:00 DUBBEL DAMES 5 (50 punten - 160 punten)
Finale
Hoofdtabel
Debuyzer Maïté - 75 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
6/3 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Slegers Wendy - 20 ptn
Van Acker Jochen - 30 ptn
3/6 - 6/4 - 10/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van der Borght Hilde - 5 ptn
Grootjans Michel - 5 ptn
7/5 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dekleermaeker Rob - 20 ptn
Piette Cedric - 65 ptn
Winnaar
Despeghel Aaron - 75 ptn
Verdonck Michael - 10 ptn
7/5 - 2/6 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Beyen Kris - 25 ptn
Goriëns Bjorn - 30 ptn
6/3 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Paras Abet - 3 ptn
Paras Fernando - 5 ptn
6/2 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 6 (50 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bogaert Dennis - 110 ptn
Borgers Dries - 100 ptn
Jansen Nordin - 85 ptn
Meeremans Tibau - 110 ptn
6/2 - 6/4