Dagplanning van

  • Datum 10/07/2020 - 19/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 137
  • Week 29
  • Adres Lotelingstraat 5 bis
    2812 Muizen (Mechelen)
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
  • Indoor/outdoor Outdoor
  • Wedstrijdleider Cle Eddy
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Truyens Laura - 20 ptn
Wernaerts Sandra - 15 ptn
Winnaar
Liekens Laura - 15 ptn
Saviolo Naomi - 35 ptn
1/6 - 6/4 - 10/8
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vaes Elke - 10 ptn
Van Lent Isabel - 20 ptn
6/3 - 3/6 - 10/8
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wouters Hilde - 15 ptn
Merckx Filip - 45 ptn
6/4 - 2/6 - 10/8
12:45 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Corbeel Sam - 40 ptn
Duvivier Stéphane - 40 ptn
Winnaar
Belien Anthony - 25 ptn
Van Belle Jonas - 55 ptn
6/3 - 7/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vercammen Andrée - 30 ptn
Cannaerts Filip - 60 ptn
Winnaar
Illegems Jana - 10 ptn
Van Aken Roel - 80 ptn
6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Frans Eric - 20 ptn
Rijmen Mievis Seppe - 35 ptn
Van Deyck Ian - 20 ptn
Vercammen Ben - 30 ptn
6/4 - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Rompaey Erna - 5 ptn
Verreet Luc - 3 ptn
Soetemans Goedele - 5 ptn
Schrauwen Koen - 10 ptn
7/5 - 6/0
13:45 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Liekens Laura - 15 ptn
Saviolo Naomi - 35 ptn
Verdrengh Ellen - 30 ptn
Walder An - 20 ptn
7/5 - 6/7 (16) - 10/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wuyts Jana - 50 ptn
Dijkmans Maarten - 70 ptn
Winnaar
Schiets Laura - 55 ptn
Huyghe Bart - 60 ptn
6/4 - 7/6 (6)
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mues Chris - 5 ptn
Van Der Velde Patrick - 5 ptn
Winnaar
Beernaert David - 10 ptn
Vloeberghs Jens - 5 ptn
6/3 - 7/5
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Plaskie Paulien - 3 ptn
Van Win Kristien - 10 ptn
7/6 (5) - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Keulemans Kathy - 10 ptn
Van Deyck Ian - 20 ptn
Winnaar
Baeten Anne - 25 ptn
Vloeberghs Jens - 5 ptn
6/3 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 6 (93 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bakkovens Alain - 85 ptn
De Caluwe Nick - 95 ptn
Ceulemans Raf - 90 ptn
Van Uffel Maarten - 55 ptn
7/6 (3) - 6/2