Dagplanning van

  • Datum 25/07/2020 - 02/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 168
  • Week 31
  • Adres Kardinaal Mercierlaan 58
    3001 Heverlee
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Claus Janne - 5 ptn
Verheyden Leen - 70 ptn
Declercq Margo - 20 ptn
De Vries Lauren - 65 ptn
6/1 - 2/6 - 10/7
13:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Greef Ella - 20 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
Claus Janne - 5 ptn
Verheyden Leen - 70 ptn
7/6 (3) - 6/0
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandezande Ingrid - 5 ptn
Wijns Pascale - 10 ptn
6/1 - 2/6 - 10/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vercruysse Els - 15 ptn
Hendrickx Robby - 3 ptn
De Reymaeker Julie - 15 ptn
De Reymaeker Frank - 15 ptn
7/6 (3) - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Claus Joren - 30 ptn
Leemans Mathias - 55 ptn
6/2 - 7/5
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Carlier Luc - 20 ptn
Moeys Eli - 10 ptn
Beyen Kris - 25 ptn
Coppens Pieter - 5 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 6 (90 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Horobeanu Mihai Alexandru - 100 ptn
Langendries Geert - 40 ptn
6/4 - 6/3
14:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Aerschot Charlotte - 30 ptn
Wouters Amber - 15 ptn
5/7 - 6/2 - 10/6
14:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Struyf Ils - 20 ptn
Van Hove Nancy - 10 ptn
Braam Monique - 15 ptn
van Luijken Irene - 10 ptn
7/5 - 5/7 - 87/85
14:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Debuyzer Maïté - 75 ptn
Ronsmans Jeremy - 60 ptn
Winnaar
Nagels Eline - 80 ptn
Teuwen Lukas - 55 ptn
4/6 - 7/5 - 10/6
14:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bellefroid Steven - 35 ptn
Fabert Christophe - 10 ptn
Winnaar
Claus Joren - 30 ptn
Donne Tom - 15 ptn
6/7 (4) - 6/1 - 10/6
14:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Anthoon Bart - 10 ptn
Maes Wim - 5 ptn
Tack Joris - 3 ptn
Tack Mattias - 3 ptn
6/4 - 4/6 - 10/3
16:00 DUBBEL DAMES 5 (85 punten - 130 punten)
Finale
Hoofdtabel
Nulens Birthe - 60 ptn
Vanelderen Stéphanie - 70 ptn
Winnaar
Nijs Liese - 100 ptn
Wijns Laura - 30 ptn
5/7 - 6/2 - 10/8
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Greef Ella - 20 ptn
L'Eglise Ken - 40 ptn
6/4 - 7/5
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Struyf Ils - 20 ptn
Langendries Geert - 40 ptn
Langendries Amber - 25 ptn
Leyers Filip - 20 ptn
6/2 - 7/6 (4)
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Matthys Iris - 10 ptn
Soetemans Geert - 3 ptn
Van Buyten Tina - 3 ptn
Jansen Sander - 5 ptn
6/4 - 4/6 - 10/7
16:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Marck Joachim - 90 ptn
Willockx Olivier - 45 ptn
Cockaerts Shaun - 80 ptn
Petkovic Danijel - 60 ptn
6/2 - 6/4