Dagplanning van

  • Datum 31/08/2020 - 13/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 436
  • Week 37
  • Adres Boogschutterslaan 37
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hoornaert Anaïs - 3 ptn
Rubben Elise - 3 ptn
6/2 - 6/2
10:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Goethals Julie - 25 ptn
Goethals Peter - 35 ptn
Vuyts Sarah - 40 ptn
Walckiers Nathan - 3 ptn
6/3 - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cocquyt An - 25 ptn
Deblaere Alexandra - 20 ptn
Winnaar
De Pauw Kim - 10 ptn
Michielssens Anne - 25 ptn
6/4 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bigler Kim - 25 ptn
Bonne Kristof - 15 ptn
Blommaert Hanne - 30 ptn
Sucaet Simon - 10 ptn
6/0 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Kimpe Sander - 3 ptn
Lambrecht Wout - 5 ptn
Talloen Mike - 3 ptn
Vanrobaeys Kjell - 3 ptn
4/6 - 6/3 - 10/8
13:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Barra Katrien - 15 ptn
Provoost Sofie - 10 ptn
Delbeke Nicole - 5 ptn
Deslypere Valerie - 20 ptn
2/6 - 6/4 - 10/8
13:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Minne Margo - 40 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
Cornilly Leonie - 80 ptn
De Groote Pieter - 50 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Almey Louise - 10 ptn
Lierman Mattijs - 20 ptn
Konings Kimberley - 3 ptn
Leliaert Pieter - 15 ptn
6/1 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hoornaert Anaïs - 3 ptn
Vercaemst Willem - 3 ptn
6/0 - 6/3
14:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Aelter Fien - 60 ptn
Bigler Kim - 25 ptn
7/5 - 7/6
14:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Haverbeke Alex - 3 ptn
Vergote Niels - 35 ptn
6/2 - 6/0
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bruaux Serge - 10 ptn
Defever Filip - 10 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 10/8
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Dombret Sofie - 55 ptn
Staessen Mathias - 35 ptn
Lootens-Stael Emma - 10 ptn
Coulier Vincent - 55 ptn
7/6 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bigler Kim - 25 ptn
Bonne Kristof - 15 ptn
Putman Yakina - 10 ptn
Van Parys Thomas - 25 ptn
6/3 - 7/6
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Persyn Arne - 55 ptn
Taghon Baziel - 85 ptn
Winnaar
Deklerck Lucas - 45 ptn
Weyne Nathan - 90 ptn
6/2 - 6/1
17:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hanseeuw Arne - 25 ptn
Vanhercke Pieter - 3 ptn
De Brabander Sven - 20 ptn
De Saeyer Jurgen - 10 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vereecke Valerie - 30 ptn
Vanhoorne Bart - 30 ptn
Goethals Julie - 25 ptn
Goethals Peter - 35 ptn
6/4 - 6/4
18:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cardon Guillaume - 20 ptn
Deloof Diederik - 55 ptn
Taecke Tomas - 55 ptn
Van Vlaenderen Mathias - 25 ptn
6/2 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Engels Jan - 10 ptn
Willems Stijn - 15 ptn
Winnaar
De Fruyt Sven - 20 ptn
Van Craeynest Yves - 25 ptn
7/6 - 6/4