Dagplanning van

  • Datum 31/07/2020 - 09/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 150 / 150
  • Week 32
  • Adres Korbeekdamstraat 40
    3050 Oud-Heverlee
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Iizuka Wakana - 10 ptn
Van Parijs Inge - 5 ptn
6/3 - 6/2
09:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Winter Greta - 3 ptn
Van Den Borne Ann - 3 ptn
6/2 - 6/3
10:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verdrengh Ellen - 30 ptn
Walder An - 20 ptn
Richard Jessica - 35 ptn
Richard Margaux - 20 ptn
6/2 - 6/4
10:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Debuyzer Maïté - 75 ptn
Bols Dylan - 15 ptn
Meeus Liesl - 70 ptn
Lazard Vincent - 20 ptn
6/1 - 6/1
10:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ankaer Davy - 10 ptn
Hanot Toon - 5 ptn
Francis Jelle - 20 ptn
Vangrunderbeeck Dirk - 10 ptn
6/0 - 6/2
18:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Monstrey Annelien - 15 ptn
Wuyts Kris - 60 ptn
Nelissen Miet - 50 ptn
Vanderstraeten Ellen - 25 ptn
4/6 - 6/3 - 10/7
18:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bosscher Veerle - 20 ptn
Raets Eddy - 5 ptn
Winnaar
De Winter Silke - 3 ptn
Willems Stijn - 25 ptn
6/3 - 4/6 - 12/10
18:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Despeghel Aaron - 75 ptn
Verdonck Michael - 10 ptn
Veugelen Bart - 35 ptn
Willockx Olivier - 45 ptn
7/6 (6) - 6/2
20:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Veugelen Lieselotte - 5 ptn
Willockx Olivier - 45 ptn
Winnaar
Walder An - 20 ptn
Verwimp David - 25 ptn
7/5 - 6/4
20:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Scheir Caroline - 3 ptn
Vander Stockt Luc - 5 ptn
6/3 - 6/0
20:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vaeremans Jo - 30 ptn
Van Der Linden David - 30 ptn
6/2 - 6/0
20:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bellinck Brecht - 10 ptn
Festraets Glenn - 3 ptn
Winnaar
Leemans Didier - 3 ptn
Pardon Stefaan - 10 ptn
6/4 - 0/6 - 10/7