Dagplanning van

  • Datum 27/07/2020 - 08/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 126
  • Week 32
  • Adres Tennislaan 5
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:30 DUBBEL JONGENS U11 2 (2 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bax Stan - 3 ptn
Schoemans Geoffrey - 5 ptn
Winnaar
Oeijen Lennert - 1 ptn
Smets Axel - 1 ptn
4/1 - 4/0
12:30 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Pauwels Sebastian - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Dierckx Xander - 11.1 (25 ptn)
4/1 - 4/0
12:30 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Vandoninck Cato - 13.2 (20 ptn)
Dorofey Xenia - 13.1 (25 ptn) 6/0 - 6/3
12:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Belmans Jitte - 25 ptn
Winnaar
Wuyts Laute - 25 ptn
6/3 - 4/6 - 6/3
12:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Driesen Anne - 20 ptn 7/5 - 6/2
14:15 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Kamsteeg Jayden - 11.1 (25 ptn)
Van Cotthem Mauro - 11.3 (15 ptn) 4/3 (7) - 2/4 - 4/3 (3)
14:15 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Berthels Thibeau - 11.3 (15 ptn)
Timmers Ruben - 11.6 (3 ptn) 2/4 - 4/1 - 4/0
14:15 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Dorofey Alexander - 11.3 (15 ptn)
Peetermans Lennart - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 0/4 - 4/2
14:15 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Stijnen Joran - 15 ptn
Ceusters Emile - 30 ptn 6/2 - 6/7 (3) - 6/4
14:15 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Lenaerts Jutta - 13.2 (20 ptn)
Beliën Anaïs - 13.2 (20 ptn) 6/0 - 6/0
15:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Verelst Benjamin - 11.3 (15 ptn)
Druyts Cyriel - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/3 (5)
15:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Verbelen Daan - 13.2 (20 ptn)
Verelst Joshua - 13.1 (25 ptn) 6/3 - 6/2
15:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Willekens Jef - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Stijnen Lucas - 13.6 (3 ptn)
6/2 - 6/2
16:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Boeck Niels - 3 ptn
Winnaar
Bruynseels Tibe - 3 ptn
7/6 (6) - 6/4
16:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
1/4 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Bossi Shani - 13.2 (20 ptn)
Winnaar
Verkoyen Eline - 13.2 (20 ptn)
2/3 opgave