Dagplanning van

  • Datum 23/12/2019 - 12/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 355
  • Week 2
  • Adres Antwerpse Heirweg 22 A
    8340 Damme
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schutyser Sarah - 10 ptn
Lierman Mattijs - 20 ptn
6/3 - 6/4
09:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Govaert Frances - 5 ptn
Branders Christophe - 40 ptn
6/3 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bertrand Simon - 45 ptn
Allemeersch Willem - 50 ptn 4/6 - 6/3 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pieters Sam - 10 ptn
Reybrouck Reno - 5 ptn
Kerckhof Frederik - 10 ptn
Poelman Nico - 3 ptn
6/0 - 3/6 - 10/5
11:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demey Robin - 70 ptn
Winnaar
Roose Sander - 65 ptn
7/6 (4) - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Devisch Pieter - 15 ptn
Tratsaert Johan - 30 ptn 6/4 - 6/2
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cool Feline - 10 ptn
Cool Julie - 5 ptn
Huyvaert Stefanie - 3 ptn
Van Maldegem Anke - 10 ptn
6/3 - 6/1
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goubert Helena - 55 ptn
Goubert Lieven - 5 ptn
6/4 - 6/3
12:30 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Letter Leen - 5 ptn
Bruggeman Marie-Jeanne - 3 ptn 6/4 - 6/4
12:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bauwens Ives - 10 ptn
Winnaar
Verleye Sam - 3 ptn
6/4 - 1/6 - 7/6 (6)
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boerjan Fabienne - 10 ptn
Vindevoghel Etienne - 5 ptn
Winnaar
Cool Julie - 5 ptn
Vincke Matty - 5 ptn
3/6 - 6/0 - 10/8
14:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Holsbeke Laure - 60 ptn
Poelaert Lotte - 60 ptn 6/0 - 6/0
14:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maurau Louis - 80 ptn
Winnaar
Van Hyfte Pieter - 85 ptn
6/3 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Osaer Michael - 30 ptn
Winnaar
Tratsaert Johan - 30 ptn
6/3 - 3/6 - 6/1
15:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dombret Sofie - 55 ptn
Dujardin Katrien - 35 ptn
Vanden Bussche Famke - 20 ptn
Wallyn Sofie - 65 ptn
6/4 - 4/6 - 10/7
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Declercq Natalie - 10 ptn
Decruy Els - 20 ptn
7/5 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demey Bram - 20 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
Bisschop Piet - 10 ptn
Van Cauwenberghe Thomas - 45 ptn
6/3 - 7/5
15:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pyck Steve - 3 ptn
Van Win Victor - 5 ptn 2/6 - 6/2 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Gastel Gudrun - 25 ptn
Verstraete Natasja - 20 ptn
6/1 - 1/6 - 10/6