Dagplanning van

  • Datum 18/10/2019 - 20/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 97
  • Week 12
  • Adres Floridastraat 42
    2830 Willebroek
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
18:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 1
Demol Noa - 10 ptn
Van Den Eynde Youtha - 25 ptn
De Voecht Ilse - 10 ptn
Van Den Bergh Frie - 15 ptn
18:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 2
Moerenhout Sharon - 35 ptn
Smet Els - 10 ptn
Heyrman Mandy - 15 ptn
Voortmans Martine - 30 ptn
18:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 20 punten)
Pouleronde 6
De Rynck Annick - 10 ptn
Van Rompaey Sandra - 10 ptn
Depraetere Isabella - 3 ptn
Van Aken Yvonne - 5 ptn
18:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 20 punten)
Pouleronde 2
Vertongen Imelda - 10 ptn
Lauwers Marc - 3 ptn
Van den Bosch Greet - 5 ptn
Apostel Tom - 3 ptn
18:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 40 punten)
Pouleronde 1
Maximus Dylan - 35 ptn
Van der Elst Milan - 3 ptn
Van de Vondel Christof - 15 ptn
Walschap David - 15 ptn
20:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 20 punten)
Pouleronde 4
Michiels Diane - 10 ptn
Van Houteghem Erna - 3 ptn
Bal Sofie - 3 ptn
De Pauw Veronique - 3 ptn
20:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 2
Van Den Bergh Frie - 15 ptn
Boey Hendrik - 35 ptn
Van Den Eynde Youtha - 25 ptn
Vranken Jens - 20 ptn
20:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 20 punten)
Pouleronde 2
Brams Chantal - 10 ptn
De Laet Danny - 5 ptn
Willocx Linda - 5 ptn
Cools Wim - 10 ptn
20:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 70 punten)
Pouleronde 1
Maximus Dean - 65 ptn
Yeboah Godfred - 3 ptn
Brigez Guy - 45 ptn
Brigez Sander - 20 ptn
20:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 20 punten)
Pouleronde 8
Poljet Christoph - 5 ptn
Van Der Borght Joris - 10 ptn
Persoons Dean - 3 ptn
Persoons Neal - 3 ptn
21:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 2
Pauwels Shauni - 30 ptn
Vranken Devin - 15 ptn
Schelfhout Emma - 10 ptn
Maximus Dylan - 35 ptn
21:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 10 punten)
Pouleronde 9
Joos Davy - 3 ptn
Verrycken Koen - 3 ptn
Aerts Bert - 3 ptn
Lauwers Marc - 3 ptn