Dagplanning van

  • Datum 17/01/2020 - 26/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 294
  • Week 4
  • Adres Brasschaatsteenweg 304
    2920 Kalmthout
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heye Roel - 15 ptn
Severeyns Francis - 5 ptn
De Wilde Kenny - 10 ptn
Massart Olivier - 15 ptn
6/2 - 6/4
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beyers Charlotte - 10 ptn
Van Riel Bieke - 5 ptn
Beyers Tamara - 5 ptn
Poelmans Kristin - 3 ptn
6/2 - 6/1
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Boost Stephanie - 10 ptn
Van Loock Ellen - 10 ptn
Deckers Sandra - 15 ptn
Peersman Linda - 15 ptn
6/2 - 4/6 - 10/7
10:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leemans Yarrit - 40 ptn
Verelst Jurgen - 15 ptn
Winnaar
Bernaerts Tim - 15 ptn
Seiffermann Steven - 40 ptn
6/3 - 2/6 - 10/7
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Homblé Caro - 40 ptn
Vermeulen Jordi - 50 ptn
De Koninck Ann - 25 ptn
Verdijck Geert - 60 ptn
1/6 - 6/2 - 10/6
12:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cole Rani - 40 ptn
Ihadrine Safia - 10 ptn
Loos Jente - 30 ptn
Woestenberg Hope - 30 ptn
7/5 - 6/1
12:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meeusen Kaylin - 50 ptn
Meeusen Jurgen - 70 ptn
Mareen Axana - 105 ptn
Wijns Philip - 30 ptn
7/5 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Boost Stephanie - 10 ptn
Van Loock Ellen - 10 ptn
Claessens Muriel - 10 ptn
Vinck Kyra - 10 ptn
7/5 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Dominique - 5 ptn
Van Campfort Ann - 5 ptn
Winnaar
De Man Sophie - 10 ptn
Vantomme An - 5 ptn
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Homblé Caro - 40 ptn
Vermeulen Jordi - 50 ptn
Winnaar
Meeusen Kaylin - 50 ptn
Nooyens Ken - 40 ptn
0/6 - 7/6 (6) - 10/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Bouwel Iris - 30 ptn
Ahrens Kurt - 10 ptn
Winnaar
Van Mulders Sofie - 20 ptn
Leemans Yarrit - 40 ptn
6/1 - 6/1
13:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bevere Arne - 40 ptn
De Bevere Senne - 50 ptn
Winnaar
Gommers Lode - 20 ptn
Meeusen Jurgen - 70 ptn
6/2 - 4/6 - 10/8
13:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coppens Gert - 20 ptn
Embrechts Bart - 25 ptn
Bernaerts Tim - 15 ptn
Seiffermann Steven - 40 ptn
6/2 - 6/2
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Hert Brigitte - 5 ptn
Cuypers Tom - 5 ptn
Winnaar
Jacobs Yolande - 5 ptn
Devers Pascal - 5 ptn
6/0 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cole Rani - 40 ptn
Ihadrine Safia - 10 ptn
6/4 - 6/0
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ahrens Barbara - 15 ptn
Spiessens Jan - 15 ptn
Winnaar
Van Gastel Imke - 3 ptn
Gommers Lode - 20 ptn
7/6 (5) - 5/7 - 12/10
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Adriaensens Gwen - 10 ptn
Huybrechts Jense - 3 ptn
Winnaar
Leerdam Hans - 5 ptn
Van Reeth Wim - 5 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heye Roel - 15 ptn
Severeyns Francis - 5 ptn
Bosman Arno - 10 ptn
Holsters Levi - 10 ptn
6/0 - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 6 (100 punten - 230 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Delvaux Christophe - 85 ptn
Van Den Wyngaert Nick - 70 ptn
6/0 - 6/1
16:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van der Steen Sara - 55 ptn
Van Looveren Annik - 35 ptn
6/3 - 3/6 - 10/6
16:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beyers Charlotte - 10 ptn
Van Riel Bieke - 5 ptn
De Man Sophie - 10 ptn
Vantomme An - 5 ptn
6/2 - 6/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Schoeland Cindy - 3 ptn
Severeyns Francis - 5 ptn
Winnaar
Jacobs Yolande - 5 ptn
Devers Pascal - 5 ptn
6/0 - 7/5
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewitte Sasha - 55 ptn
Jochems Ben - 75 ptn
6/3 - 3/6 - 13/11
16:30 DUBBEL HEREN 6 (100 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bouwen Mathieu - 100 ptn
Janssens Thomas - 95 ptn
7/5 - 6/0
16:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bertels Bart - 5 ptn
Bossuyt Kristof - 3 ptn
Geeraerts Patrick - 3 ptn
Van Santvoort Louis - 5 ptn
6/0 - 1/6 - 13/11