Dagplanning van

  • Datum 23/09/2019 - 29/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 124
  • Week 39
  • Adres Lange Akker 12
    9240 Zele
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bracke Ellen - 10 ptn
Winnaar
Cuypers Christel - 10 ptn
6/3 - 7/5
10:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verniers Isabel - 10 ptn
Van Meerhaege Michele - 3 ptn 1/6 - 7/6 (3) - 7/5
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vervaeke Arnaud - 3 ptn
Bontinck Stefan - 5 ptn 6/3 - 6/3
10:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pattyn Jo - 50 ptn
Keppens Bart - 40 ptn 6/7 (5) - 6/3 - 7/6 (2)
10:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van den Herrewegen Dirk - 10 ptn
Winnaar
Glorieus Gery - 10 ptn
2/6 - 6/2 - 6/4
12:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gillis Elise - 50 ptn 3/6 - 6/1 - 7/5
12:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Epina Yulia - 30 ptn
Van Schoor Sielke - 30 ptn 6/2 - 6/7 (6) - 6/4
12:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vande Casteele Stefanie - 25 ptn 6/4 - 6/3
12:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Veirdegem Marleen - 30 ptn 6/2 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deschaumes Robin - 70 ptn
Heyvaert Arthur - 70 ptn 6/3 - 1/6 - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Dobbeleer Yens - 90 ptn
Winnaar
Sweerman Miel - 90 ptn
6/0 - 7/5
14:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Craenenbroeck Viktor - 40 ptn 6/2 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Echatti Milan - 5 ptn 6/2 - 7/6 (1)
14:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jenquin Geert - 60 ptn 6/2 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Brouwer Patrick - 10 ptn
Winnaar
Uyttersprot Bart - 10 ptn
6/4 - 6/1
15:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rutjens Sofie - 3 ptn 6/7 (6) - 6/0 - 7/5