Dagplanning van

  • Datum 31/08/2019 - 14/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 335
  • Week 37
  • Adres Parkstraat 20
    3583 Paal
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Weyer Joeri - 3 ptn
Mombers Raphael - 3 ptn
6/4 - 6/7 (4) - 15/13
09:00 ENKEL DAMES 2 (3 - 60)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Liesenborgs Dominique - 45 ptn 6/3 - 7/5
09:00 ENKEL J/M U09 1 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
Aerts Finn - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Claesen Elouise - 9.8 (1 ptn)
4/1 - 4/3 (5)
09:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vandervelpen Witse - 11.3 (15 ptn)
Schroeyen Tristan - 11.4 (10 ptn) 4/0 - 4/0
09:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.8 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vanesch Diede - 13.2 (20 ptn)
Kustermans Julian - 13.4 (10 ptn) 6/2 - 6/1
09:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 98 punten)
Finale
Hoofdtabel
Coomans Felien - 80 ptn
Reynders Nancy - 15 ptn
Winnaar
Coels Evelien - 20 ptn
Fabry Luka - 65 ptn
6/1 - 0/6 - 10/8
09:30 DUBBEL HEREN 55 1 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Caes Walter - 10 ptn
Haselaars Jos - 10 ptn
Winnaar
Loconsole Franco - 5 ptn
Sannen Ivo - 3 ptn
6/4 - 6/7 (6) - 13/11
10:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
Dumon Sophie - 11.5 (5 ptn)
Winnaar
Roosen Anne-Sophie - 11.5 (5 ptn)
4/2 - 4/3 (5)
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dekoster Cindy - 15 ptn
Truyen Lina - 10 ptn
Leten Sophie - 20 ptn
Vertessen Helene - 3 ptn
7/6 (1) - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 50 1 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hendricks Rosita - 20 ptn
Postelmans Renilde - 3 ptn
Winnaar
Moons Monique - 15 ptn
Theunis Emmy - 3 ptn
7/6 (3) - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Geukens Krista - 10 ptn
Cox Domien - 10 ptn
Winnaar
Reumers Sarah - 15 ptn
Theunis Bert - 15 ptn
6/2 - 2/6 - 10/0
11:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Beckers Maarten - 15 ptn
Claesen Tom - 15 ptn
Bartier Bart - 15 ptn
Dalemans Hans - 3 ptn
6/3 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 4 (3 - 3)
Finale
Hoofdtabel
De Weyer Joeri - 3 ptn
Winnaar
De Swert Rens - 3 ptn
7/5 - 6/3
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Asnong Jana - 25 ptn
Coels Evelien - 20 ptn
6/3 - 3/6 - 12/10
13:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 98 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dries Celine - 60 ptn
Vanzeir Tuur - 30 ptn
Berckmans Katrien - 70 ptn
Meukens Nico - 20 ptn
4/6 - 6/2 - 10/5
13:00 ENKEL DAMES 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Goeleven Kim - 90 ptn
Winnaar
Fabry Luka - 65 ptn
6/4 - 6/7 (7) - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dehertog Livia - 10 ptn
Truyen Lina - 10 ptn 6/2 - 3/6 - 4/1 opgave
13:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 3)
Finale
Hoofdtabel
Broekhoven Ellen - 3 ptn 3/6 - 6/2 - 7/5
13:00 ENKEL HEREN 2 (3 - 60)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Huysmans Jochen - 35 ptn
Theunis Tim - 15 ptn 6/0 - 6/3
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lenaerts Sofie - 5 ptn
Sneyers Jietse - 10 ptn
Geukens Krista - 10 ptn
Camps Ivan - 3 ptn
6/1 - 6/4
14:30 ENKEL DAMES 2 (3 - 60)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Roebben Ingrid - 60 ptn
Cerstelotte Caroline - 50 ptn 6/2 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Stoffelen Lars - 5 ptn
Winnaar
De Swert Rens - 3 ptn
6/3 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Daemen Birgit - 3 ptn
Put Brigitte - 10 ptn
Huyghelier Charline - 3 ptn
Peeters Lize - 3 ptn
7/6 (4) - 6/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Coels Evelien - 20 ptn
Coels Gert - 20 ptn
Winnaar
Vanesch Frauke - 15 ptn
Vanesch Dietmar - 40 ptn
6/3 - 7/5
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 88 punten)
Finale
Hoofdtabel
Claesen Tom - 15 ptn
Huygens Lander - 70 ptn
Winnaar
Cuypers Kristof - 75 ptn
Kustermans Jarno - 10 ptn
6/7 (5) - 6/3 - 10/6
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Smolders Rob - 45 ptn
Ziembicki Yoeri - 10 ptn
3/6 - 6/1 - 10/8
17:30 ENKEL HEREN 1 (3 - 115)
Finale
Hoofdtabel
Geuens Alexander - 60 ptn
Winnaar
Geuens Jimmy - 70 ptn
6/1 - 6/3