Dagplanning van

  • Datum 01/03/2020 - 08/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 187 / 500
  • Week 10
  • Adres Callaertswalledreef 18
    8470 Gistel
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Castermans Benoît - 5 ptn
Winnaar
Steeman Gwen - 5 ptn
6/3 - 3/6 - 7/6 (4)
10:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Nizet Loïc - 13.3 (15 ptn)
Depauw Mauro - 13.3 (15 ptn) 7/6 (3) - 7/6 (1)
11:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vandromme Jeline - 60 ptn
De Zutter Mona - 40 ptn 6/0 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Persyn Thomas - 25 ptn 6/4 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bruneel Bruno - 5 ptn
Winnaar
Jochems Roger - 5 ptn
6/0 - 6/0
11:05 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewachter Thibault - 70 ptn 7/6 (5) - 1/6 - 6/1
12:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Baelen Jade - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Meynaerts Lise - 11.3 (15 ptn)
2/4 - 4/0 - 4/0
12:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanthuyne Malin - 45 ptn
Catrysse Tanguy - 40 ptn 6/3 - 7/5
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tanghe Eveline - 3 ptn
Vanhecke Nele - 5 ptn
6/2 - 2/6 - 10/2
13:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Carette Olivier - 45 ptn
Devloo Kevin - 40 ptn
7/5 - 5/7 - 10/8
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Myten Geert - 20 ptn
Pauwaert Michael - 10 ptn
Winnaar
Deputter Thomas - 3 ptn
Le Roy Filip - 20 ptn
6/2 - 1/6 - 10/6
13:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sarrazijn Mike - 10 ptn
Vanhaelst Johnny - 10 ptn 6/4 - 0/1 opgave
13:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Debussche Thomas - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Bogaerts Mattiz - 11.3 (15 ptn)
4/3 (3) - 4/1
13:30 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Andre Isabelle - 10 ptn
De Loof Vicky - 5 ptn 6/1 - 6/2
18:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Crombez Jakob - 5 ptn
Deryckere Christ - 5 ptn
6/1 - 6/2