Dagplanning van

  • Datum 23/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 247
  • Week 1
  • Adres Triphon De Smetstraat 5
    9140 Temse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Waegeneer Ann - 20 ptn
Herrebaut Silvie - 10 ptn
Winnaar
Beck Katrijn - 3 ptn
Pardaen Chris - 20 ptn
6/7 (5) - 7/6 (5) - 10/6
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
D'Haese Ilse - 10 ptn
De Man Pascal - 5 ptn
Jansegers Kathleen - 3 ptn
Clappaert Gerry - 5 ptn
4/6 - 7/5 - 10/6
11:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heyndrickx Ellen - 15 ptn
Verschooren Jan - 15 ptn
De Lamper Jill - 15 ptn
Colen Elias - 15 ptn
6/0 - 6/0
11:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kosolosky Luna - 85 ptn
De Rudder Britt - 80 ptn 6/1 - 7/6 (3)
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Buytaert Evy - 30 ptn
Heyndrickx Ellen - 15 ptn
Heyndrickx Yolissa - 15 ptn
Van Der Jeught Marie - 35 ptn
6/1 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Catthoor Rik - 45 ptn
Van Hoorebeke Filip - 15 ptn
Winnaar
De Laet Jan - 15 ptn
Vermeulen Tom - 40 ptn
6/3 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vierendeels Rune - 55 ptn
Meynaerts Lune - 45 ptn 6/2 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Krunckelsven Jorn - 25 ptn
Winnaar
Mertens Thomas - 30 ptn
3/6 - 6/3 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heyndrickx Ellen - 15 ptn
Catthoor Rik - 45 ptn
De Ryck Julie - 5 ptn
Coppe Pieter-Jan - 55 ptn
6/2 - 7/5
14:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Krunckelsven Jorn - 25 ptn
Van Krunckelsven Nils - 45 ptn
Winnaar
Heirweg Guy - 45 ptn
Monnissen Pascal - 40 ptn
4/6 - 6/3 - 10/6
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Natens Philippe - 5 ptn
Verschooren Jan - 15 ptn
Clappaert Felix - 5 ptn
Clappaert Gerry - 5 ptn
6/2 - 2/6 - 10/5
14:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denotte Fran - 15 ptn 6/1 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Torcq Benoit - 70 ptn
Ost Emanuel - 65 ptn 7/6 (1) - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Catthoor Rik - 45 ptn
Salembier Cedric - 45 ptn
Heirweg Guy - 45 ptn
Monnissen Pascal - 40 ptn
7/5 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heirwegh Olivier - 10 ptn
Van Laere Michiel - 5 ptn
6/4 - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Oste Lena - 10 ptn
Winnaar
Illegems Jana - 10 ptn
6/1 - 4/3 opgave
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Petter Pepijn - 90 ptn 6/4 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Chardome Ilya - 10 ptn
Van Reeth Frank - 5 ptn 0/6 - 7/6 (4) - 6/1
17:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kerremans Laura - 3 ptn
Lauwers Anja - 10 ptn
7/5 - 6/4
17:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Truyens Laura - 20 ptn
Staes Jari - 70 ptn
Van Der Jeught Marie - 35 ptn
Salembier Cedric - 45 ptn
6/1 - 7/6 (1)
17:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tuerlinckx Olivier - 50 ptn
Winnaar
Verbesselt Evert - 50 ptn
3/6 - 6/1 - 6/1