Dagplanning van

  • Datum 23/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 202
  • Week 1
  • Adres Pastoor Van Mierlolaan 17/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Liesenborgs Heidi - 10 ptn
Luyten Suzy - 15 ptn
Winnaar
Reekmans Pritty - 15 ptn
Schepers Sandra - 10 ptn
6/2 - 6/1
10:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM D'Amires Enzo - 35 ptn
Kuppers Dennis - 50 ptn
6/0 - 6/1
11:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hulshagen Toon - 35 ptn
Mertens Raf - 80 ptn
Winnaar
Hulsmans Jefte - 75 ptn
Smeets Jo - 65 ptn
6/2 - 6/1
11:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Awouters Guido - 30 ptn
Maris Luc - 30 ptn
Slegers Roel - 25 ptn
Van Duffel Anton - 35 ptn
6/3 - 2/6 - 10/6
12:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Thijs Bregje - 10 ptn
Weytjens Valerie - 20 ptn
Poelmans Sofie - 20 ptn
Vandebroek Sandra - 20 ptn
7/6 (3) - 6/1
12:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Gennez Kathleen - 5 ptn
Schrijvers Jessie - 5 ptn
6/1 - 5/7 - 12/10
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coels Evelien - 25 ptn
Coels Gert - 20 ptn
Reymen Chantale - 15 ptn
Mertens Sam - 30 ptn
6/1 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hulsmans Jefte - 75 ptn
Smeets Jo - 65 ptn
1/6 - 6/4 - 10/7
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 75 punten)
Finale
Hoofdtabel
Holsteyns Sandra - 60 ptn
Holsteyns Kevin - 15 ptn
Winnaar
Quintens Axelle - 40 ptn
Luts Jente - 35 ptn
6/2 - 3/6 - 10/8
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Awouters Britt - 70 ptn
Mertens Amber - 45 ptn
Fabry Luka - 65 ptn
Reynders Annelies - 50 ptn
3/6 - 6/4 - 10/8
14:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 75 punten)
Finale
Hoofdtabel
Luyten Lisa - 45 ptn
Wellens Amber - 30 ptn
Winnaar
Aerts Stephanie - 25 ptn
Engelen Jolien - 50 ptn
6/2 - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Luykx Chayenne - 3 ptn
Luykx Andre - 3 ptn
Lodewijckx Katrien - 5 ptn
Cools Geert - 5 ptn
6/4 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bervoets Tim - 15 ptn
Droogmans Kevin - 20 ptn
6/3 - 6/1
17:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Branders Jasmin - 10 ptn
Persoons Dries - 75 ptn
Winnaar
Vossen Noor - 25 ptn
Vansnick Rodrique - 95 ptn
6/4 - 6/1